Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar szopni 2 és...

Miért nem akar szopni 2 és fél hónapos babám?

Figyelt kérdés
Kisfiam idáig egész szepen gyarapodott. 3220 grammal született, es most 6500 gramm. Az elejen idealisan mukodott a szopizas, de kicsivel tobb, mint egy honapja kezdodtek a gondok, h a tul eros tejleado reflextol sok levegit nyelt, es mentca siras-rivas! Ezt egy ideig ugy sikerult megkonnyiteni, hogy lefejtem a szopik elott. A napirendunk is tok jol beallt: 3, 7, 11, 15, 19, es 23 órakor egy álometetés. Ez a napirend ment egeszen tegnapig, mert hajnali 3 helyett 4:30-kor kelt. Gondoltam, megszoptatom 4 oraval kesobb...de nem akart enni. Azota, gyakorlatilag csak eroszakkal tudok valamit bele imadkozni, de van hogy ugy se. Pisi kaki van, mosolyog, ragja a kezet... Mit csnaljak? Volt valakinek hasonlo tapasztalata?
2013. ápr. 27. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
fogzás elkezdödött, illetve növekedési ugrás
2013. ápr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
En is gondoltam a fogzasra, mert a napokban elkezdodott csordogalni a nyala...de nem tul korai ez meg? Nem artok neki, ha hagyom, es megvarom a kovetkezo szoptasi idopontot? Czmisuveget nem akarok adni, mert mindenkepp szoptatni szeretnem, es nem akarom, h bezevarjon.
2013. ápr. 27. 13:51
 3/3 juhász timea válasza:
Sziasztok. 3 honapos kislányom eddig jol szopizott 15.20 percet igaz a minimumot hizta csak. De gond nemvolt. Kb2 hete alig akart szopniax 5 percet aztán sirás meg szopi kezdésnél is sirás vittem mérni őz a védőnőhöz hát semmit sem hizott sőt fogyott. Kaptam a védönötöl mérleget mérjem mennyit eszik. Hát 5 perc szopi után 3 grammal lett tőbb a sulya. És csak sir sir. Adtam neki potlásnak tápszert szopi után 100 ml megeszik... de mostmár semennyire nem akar szopni max 1× reggel... nem értem. Elvagyok keseredve hogy itt a vége a szopinak ugy szerettem volna ha tudom rendesen etetni... volt valaki olyen hejzetbe?
2015. júl. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!