Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ekcémás babák anyukái! Milyen...

Ekcémás babák anyukái! Milyen naptejet használtok vagy fogtok használni a baba bőrére?

Figyelt kérdés

Anyám vett egy Avonos 50 faktoros naptejet,de nem merem bekenni vele.

Köszi a válaszokat!


2013. ápr. 27. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Avon-t szerintem se. Mi régen Bioderma 50+ használtunk, amikor ekcémája volt. De ajánlották a Vichy- t is. Ezek drága naptejek, de jók ekcémás babáknak.
2013. ápr. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem a vichyt nem bírja a bőröm, a patikus sem ajánlotta, egyébként nem is értem miért ilyen drága, tele van allergén anyagokkal.


Olyan naptejet használunk, amilyen fürdetőt és sampont is, Babét. Olcsóbb kategória és szintén jó a déemes alverde.


Avonosat nem tenném rá.

2013. ápr. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy próbát megér (egy pici részen).

Az én gyerekeim is ekcémások, volt itthon vagy 3-4 féle krém, köztük 5-6ezer forintos és olcsóbb fajta dm-es is.

Érdekes, de a dm-estől sem lett semmi bajuk (és a drágától sem).

Egyik vállát kend be vele 1-2 alkalommal, próbáld ki, lehet semmi baja nem lenne tőle.

2013. ápr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lányom a tejfehérjére érzékeny, attól lett ekcémás, de sokszor lesz kicsit még így is száraz a pofija, hogy nem eszik tejeset! Én Dm-ben vettem, 3szor kentem neki a héten, nem jött ki semmi neki! 5hónapos
2013. ápr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én mindenképp a bőrgyógyász véleményét kérném ki, hogy mit használjak nyáron. hát az avonost semmiképp nem kenném rá, abba tuti benne van minden, tele van minden anyaggal, és nem vagyok avon ellenes, mert avonoztam és sokat használtam a termékeit régen, de jó pár éve nem rendelek ott semmit. talán van vmi gyógyszertári, vagy vmi jó, amit a bőrgyógyász ajánl.
2013. ápr. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az előző vagyok, apukám is ekcémás és gyógyszertári fürdőkrémet használ, amit a kisbabáknak is írnak fel, valamint testápolóból a Tená-t. és van jó kréma rá. nyáron is a bőrgyógyász által ajánlott naptejet használja. így szépen szinten tudja tartani az ekcémáját.
2013. ápr. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam is ekcémás és tavaly csak kakaóvajat használtam neki mert akkor még nem is mászott és igazából nem érte a nap soha,most 15 hónapos örökmozgó így mindenképp szerettem volna valami mást ezért vettem a dm-ben Sundance kids 50+ krémet ami kifejezetten érzékeny bőrű babáknak való és mindenféle adalékmentes,nekünk nagyon bevált és még az ára is jó 1200ft volt.
2013. ápr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!