Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell megtanítani a...

Hogyan kell megtanítani a babákat cumizni?

Figyelt kérdés
Láthatóan kell neki a cumi, megnyugtatja, de nem tudja megtartani a szájában, mindig kijön belőle, így csak úgy tud cumizni, ha segítek neki. 6 hetes egyébként.
2013. ápr. 27. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy, ez teljesen természetes. Sokára fogja tudni megtartani a szájában, de magától kialakul.
2013. ápr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha már tanítani kell, akkor veszett fejsze nyele, legalábbis én hiába próbálkoztam, kiköpte messzire. A másik gyerekem meg magától cumizott, nem kellett tanítani.
2013. ápr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az első gyerekemnek anno vettem cumit, de teljesen elutasította. A második viszont cumizik, és ha kilöki a szájából, akkor kéri vissza-tehát ő biztosan cumizna, csak nem megy neki.
2013. ápr. 27. 17:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Bele fog jönni, nyugi.:)

A mi fiúnknak is kellett a cumi, szívta, szívta, aztán kipottyant. Olyan édes volt, mindig mondtam akkoriban, hogy a mi fiúnk soha nem fog megtanulni cumizni.

De megtanult, mikor nagyobb lett, még a nyelvével és körbeforgatta a szájában.:)

2013. ápr. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Még nem tudja úgy mond bevákumozni,én úgy segitettem neki,hogy a textil pelust belefűztem.(nuk cumi)és igy kiékeltem vele az összegöngyölitett pelussal.*rá tudott tapadni*ha erösebb lesz a baba,kezével már oda tudja nyomni.

5gyermekes anyuka.

2013. ápr. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!