Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka aki fel...

Van itt olyan anyuka aki fel vagy felt masodik gyereket vallalni? Mik az indokok?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 27. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én.

Ok:

Első terhesség=vetélés + műtét

második 28 hetes koraszülés=meghalt a kislányom 2 hét után

Harmadik terhesség= 35 hetes koraszülés= gyönyörű gyerekem 8 éves + 3 műtét, hogy megmaradjon a méhem

Negyedik terhesség= vetélés + műtét

Ötödik terhesség= jelenleg, alig várom, hogy babázhassak, utána már mindegy , ha többet nem is lehet

2013. ápr. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem nincsenek ilyenek súlyos indokaim szerencsére...

Én féltem maga a terhességtől(az elsővel 3 hétig kórházban voltam),Hogy hogy bírnám két gyerekkel,anyagilag hogy fogunk kijönni...Nekem ilyen átlag félelmeim voltak/vannak

Kedves első:Nagyon sajnálom amin keresztül mentél és nagyon sok sikert kívánok a második babához:-)

2013. ápr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A terhességem alatt folyton bevéreztem,ez állandó idegeskedéssel töltött el.Veszélyeztetett lettem.

Koraszülésem lett 34.hétre.

A fiam is és én is életveszélyben voltunk.

Az egész terhesség,a koraszülés,az életveszély miatt felgyülemlett stresszből,lett egy pár hónapos szülés utáni depresszió,amiből csak orvosi segítséggel sikerült kimásznom.

Nekem ez sajnos elég indok...

Az 1.válaszolónak minden jót kívánok és le a kalappal előtte azokért amin átment!

2013. ápr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első terhességem 39. héten hellp szindróma miatt császároztak szerencsére megúsztuk. Második terhesség 8 hetesen, harmadik terhességem 9 hetesen missed ab. egy èven belül.Mind kettő műszeres befejezés. Ezek utàn inkább örülünk ennek az egy gyereknek. Respect az első válaszolónak én már ehhez is puding vagyok ami velünk történt.
2013. ápr. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az első gyerekünk extrém rossz alvó volt, állandóan éjszakáztunk, hajnalban keltünk. Évekig zombik voltunk, sajnos nagyon sokmindenre kihatott ez, pl. egészségi és idegi állapotunkra.

De én nagyon szerettem volna egy tesót, így amikor már egy fokkal jobb lett az alvása, kb. 4 év korkülönbséggel megérkezett a tesó.

Nagyfiam 4 éves korától úgy alszik, ahogy a nagykönyvben meg van írva! A kicsihez még kell kelni sokat, de nem olyan gáz. Nagyon örülök, hogy így alakult. :)

2013. ápr. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

A legjobbakat kivanom mindenkinek es nagyon sajnalom az elso valaszolot, drukkolok.

Tovabbi valaszokat varok!

Esetleg van olyan anyuka aki anyagiak miatt nem mer bevallalni egy masodik gyereket, mert fel a jovotol? Esetleg nincs egyaltalan segitsege sem es ez is indok? (gondolok most nagyszulokre).

2013. ápr. 28. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!