Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek mennyit mászott négykéz...

Nektek mennyit mászott négykézláb a babátok? Hónapra? Mennyiségre?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 27. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7hósan kezdett mászni, most 14hós és még mindig csak mászik! (persze fel tud állni és lépeget is a bútorokba kapaszkodva) Szóval elég régóta!
2013. ápr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem 11 hónapos, es mar vagy 3,5-4 hónapja folyamatosan négykézlábazik, de úgy, hogy megállás nélkül egész nap......... Szóval eddig időre is, mennyiségre is rengeteget.
2013. ápr. 27. 21:36
 3/11 anonim ***** válasza:
első vagyok! Nekem is megállás nélkül mászik, jön-megy... Ez teljesen normális, így közlekedik, majd ha elkezd járni, akkor ezt abbahagyja! :)
2013. ápr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Gyönyörűséges ***** válasza:
nekem is rengeteget maszik a 11.honaposom mar a 6. honaptol kezdve.egyszer megkerdeztem a devenyesunket hogy mennyi ideig kell maszni egy babanak ahhoz h a ket agyfelteke megfeleloen osszehangolodjon es jol mukodjon elete sora, az eldogadhato ido 2 honap szoval a mi babainknak ez mar kipipalva :)
2013. ápr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, jó, hogy mondod. Én is ezen gondolkoztam.Azt mondják, minél többet mászik négykézláb,annál jobb, és ha csak később áll 2 lábra, annak csak örülni kell. Azon csodálkoztam el, hogy ma a "játszótéri anyukák" közül többen mondták, hogy nekik így sosem mászott a babájuk, illetve volt aki azt mondta, hogy az övé csak pár napig, max egy hétig. De akkor sem ennyit.
2013. ápr. 27. 22:23
 6/11 anonim ***** válasza:

első vagyok! A lányom 11 hósan állt fel először!

Gondolhatod, hányszor kaptam meg, h jé, neked csak mászik, jé ennyit mászik, jé még nem állt fel... Kiráz a hideg... Most meg azt kapom 1 éves után, h miért nem jár! Egyik fülemen be, másikon ki! Szerintem csak jó, h ennyit mászik, mozog! Persze most már nagyon nagyon várom, h elinduljon, mászott már eleget! :)

2013. ápr. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát.... elméletileg a sok négykézlábazástól majd könnyebben megy a tanulás. Meg (Isten ments) nem lesz diszlexiás.
2013. ápr. 27. 22:32
 8/11 A kérdező kommentje:
(Meg hinázzon is :)!)
2013. ápr. 27. 22:33
 9/11 anonim ***** válasza:
6 hónaposan kezdte és 11 hónaposan kezdett el járni. Abban az 5 hónapban csak mászott, rengeteget és olyan gyorsan, mint a golyó :) Most 16 hónapos, néha még most is megindul négykézláb, pl ha a nyuszit üldözi :)
2013. ápr. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Óóóó. És ki nyer :)?
2013. ápr. 27. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!