Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen spray formájú naptej...

Milyen spray formájú naptej van babáknak, ami gyógyszertárban kapható?

Figyelt kérdés
Gondolok itt Bioderma, Babé,stb...
2013. ápr. 27. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk Bioderma van. Az kapható pumpás kiszerelésben, de el kell kenni, mert nem terül el úgy, mint a spray.
2013. ápr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk Babé 50faktoros van,6200ft volt a 200ml-es.Azt mondta a védőnő min.50faktoros legyen
2013. ápr. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is először gyógyszertárba menetem naptejért, de az áraktól teljesen kiakadtam, aztán bementem a dmbe és ott vettem saját márkájú 50+kidsből sprays (200ml kb 2000Ft) és tubusos (150ml kb 1500Ft) változatot, azokat használjuk lassan 3 hete (9,5 hónapos kisfiam és jómagam - mert én is jó fehér bőrű vagyok) és maximálisan meg vagyok velük elégedve. Mellesleg megjegyezném hogy azok a márkák amik a gyógyszertárba is és a dmben is voltak min 30%kal olcsóbbak a dmben (pl.: nivea, ambresolan dmben mindkettő 4000 volt).
2013. ápr. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ezek a dmes naptejek is bőrgyógyászatilag teszteltek uganúgy uva és uvb védelmet nyújtanak, színtén vízállóak és nem tartalmaznak adalékanyagot és egyéb illatszereket.

Könnyű állaguk van, nem túl zsíros ruhán nem hagy foltot.

2013. ápr. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!