Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tettétek bele először a...

Mikor tettétek bele először a babátokat a homokozóba játszani? Mennyi idős volt?

Figyelt kérdés
alig múlt egy éves a lányom a napokba mikor jó meleg volt beletettem a homokozóba a játszótéren. a többi nagyobb gyerekes anyuka kicsit furán nézett de szerintem nem korai. el játszadozott és még meg se kóstolta :)

2013. ápr. 27. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ma.10 hónapos.de én itthoni,saját homokozóba tettem.közösbe lehet nem tenném még be.de sztem ne érdekeljen más mit gondol...
2013. ápr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs vele semmi gond. Én is 10 hósan és szintén otthoniba, bár nálunk tavalyig nem is volt játszótér. Imád homokozni.
2013. ápr. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a fiam decemberi, így ő kb 8-9 hónapos volt mikor először tettem homokozóba, nyár vége felé. Tetszett neki, ette is 1000rel :)
2013. ápr. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk gyönyörű, kulturált tisztán tartott játszótér van. A lányomat 10 és fél hónaposan, akkor volt szép idő (meg is kóstolta, de annyitól, főleg tiszta helyen nem lesz baja), a fiamat 9 hónaposan.
2013. ápr. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy éves elmúlt, de csak azért akkor, mert februári a lányom, így amikor megtanult ülni, akkor bőven tél volt. De ha jó az idő, 9-10 hónaposan mehetett volna.
2013. ápr. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2013. ápr. 28. 08:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is egy évesen, mert akkor lett jó idő. imádta, nem ette meg a homokot, de persze attól függetlenül ott ültem mellette. most már két éves és imád a homokozóba jáztszani. ne foglalkozz a többi anyukával, talán nem is azért néztek, vag yvcsak beképzeled. te tudod a legjobban, mint anya mikor mire van a gyereked felkészülve.
2013. ápr. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!