Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dudor a cicinél?

Dudor a cicinél?

Figyelt kérdés
10 hónapos kislányomnak a baj cicijénél van egy kis csomó, ami érintésre elmozdul, arrébb "megy". Van okom aggódni ? Természetesen hétfőn felhivom a gyerek orvost.
2013. ápr. 27. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mindenképpen vidd orvoshoz! Nem kell pánikba esni, de azért ez nem természetes!
2013. ápr. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. (Most még jobban megijedtem :( )
2013. ápr. 27. 23:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Nem kell megijedni, nem azért írtam! De azért gondolom te is úgy érzed, hogy jobb, ha látja orvos! Amúgy ha hozzáérsz a csomóhoz, akkor fáj a kislányodnak? Mióta van neki? Ugyanúgy viselkedik a babád, mint eddig?
2013. ápr. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tegnap fürdésnél még nem találkoztam vele .ma délben mikor öltöztetem át, akkor éreztem először. Nem fáj neki, érintésre nem reagál, nem beteg. Minden átlagos, most jött ki két foga (kb 1/ másfél hete), ugy látom jönnek a felső kettői is.
2013. ápr. 27. 23:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, komoly baj nem lehet, de tényleg csak orvos tud biztosat mondani.
2013. ápr. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Te jó ég,ne aggódj semmi baja!!

Ti meg ha nem tudtok erről semmit,ne válaszoljatok inkább,mert csak megijesztitek a kérdezőt!

Az a kis dudor a cicijében az anyai hormonoktól van.

Az én lányomnak is van/volt 5 hósan,és magától elmúlt.

Orvos mondta hogy emiatt ne aggódjak,ezt csak az anyai hormonok okozzák!Ugyhogy nyugodj meg!!

2013. ápr. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hétfőn irány az orvos.
2013. ápr. 28. 12:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Hát bocsi, 6, hogy próbáltunk tanácsot adni a kérdezőnek! Most már legalább tudja a kérdező, hogy mi az! De nem kell egyből leüvölteni azt, aki nem hallott még ilyenről.
2013. ápr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!