Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nézi meg más szülö a...

Miért nézi meg más szülö a pelenkát?

Figyelt kérdés
Ez a kéredés régota foglalkoztat!Ha az ember el megy védönöhöz rögtön azt nézik milyen pelenka van a gyereken ha már nem márkás Libero pampers rögtön azt hiszik az ember csoro!Tényleg fontoss ez?A korházban is ha már nem ezt viszel hanem tesco,dada rossman dm-t akkor le néznek

2013. ápr. 28. 07:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Én sosem tapasztaltam ilyet.
2013. ápr. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Jégtánc ***** válasza:
Nem tapasztaltam én sem pedig a lányomnak is Dada pelenkája van.
2013. ápr. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Engem rohadtul nem érdekelt, hogy ki mit szólt a tescos pelenkához, nekem bevált mindkét lányomnál, és inkább másra költöttem azt a pénzt, amit megspóroltam vele!
2013. ápr. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Oh kedves kérdezö, ez tipikusan az amikor neked ez nagyon fontos, és rosszul érzed magadat miatta. Soha senki nem nézi a pelenkádat, talán megnézik az édes kis bébidet, de mivel te nézegeted másét ezért rosszul érzed magadat az miatt, hogy te csak olcsobbat viszel, vagy ez miatt veszel drágábbat.


Soha nem gondoltam arra, hogy olcsobb drágább pelenkát azért vegyek hogy azt mutogassam.


Nekem elsö lányomnál 3 félét használtunk, egyszerre, de ennek az volt az oka, hogy ö kényelmesen érezze magát.

Vékony pampers utközben, mert az tényleg annyira vékony és szerintem kényelmesebb, vastag Libero északára (többi mind átázott), DM-s vagy vastag pampers napközben.

2013. ápr. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én meg veszem az olcsobbat mi is Liberot meg pamperst használtunk de észre vettem mikor voltunk státuszon és természetesen meg is kérdezte a kedves anyuka a másiktol ez nem az az olcso dada pelenka én meg csak néztem
2013. ápr. 28. 07:39
 6/18 anonim ***** válasza:

Nem szoktam nézni annál is inkább meg se tudom állapítani melyik márkás melyik nem az...jó talán a pamperst felismerem de a többit olyan gyakran változtatgatják és annyi féle pelus van hogy követhetetlen számomra. A Libero pl. az utóbbi 1-2 évben annyit változott hogy meg se ismerném nem azt használjuk így belül azt se tudom mi van.

Egyetlen egyszer néztem a pelenkákat amikor kaptunk egy ismerőstől egy nagyon jó pelust és nem emlékeztem a márkájára, és ő sem, pedig nagyon jó volt így akkor vadásztam hátha meglátom más babán azt a mintát:) Kiderült hogy aldis:) Azóta tudom , és veszem:))

Egyébként érdekes ez a pelenka téma hogy sokszor pont akik nem állnak túl jól vagy kifejezetten rosszul állnak azok vesznek pl. liberót ami szerintem a létező legdrágább pelus. De nem akarok általánosítani, az is elképzelhető hogy nekik pont csak az válik be.

2013. ápr. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Én ki probáltam már sok félét nálunk mindig ki fojt minden egyedül a huggies volt ami jo volt de ugy tudom az most meg szünik a dadát azért nem veszem mert a lányomnak tiszta piros volt töle a feneke és töbször észre vettem ha ezt használtuk..még a tescos ami nappalra nekünk jo de éjjel a libero a legjobb..én kiváncsi lennék ezekre is pl


Aldis sokan irják jo

pennys

happy

Állitolag a spáros is nagyon jo

2013. ápr. 28. 07:45
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért nézik, de azt meg végképp nem értem hogy hogy látják. Én még soha nem láttam milyen pelenka van más babán és a lányom pelenkáját sem látta még más anyuka.
2013. ápr. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

6 os vagyok igen az aldis és spáros nekünk is bevált meg az auchanos happy-s is egyébként. A rossmanos egy időben jó volt aztán úgy 1 éve észrevettem hogy borzasztó büdös lesz ha belepisil a gyerek (és nem a gyerek pisijével van baj:)) mert más pelusban nem büdös).

Csak az a baj ezekkel hogy ha a dmben a kuponokkal olcsóbb a pampers vagy a sleep&play (mi nappalra azt használjuk most amúgy annak is megváltozott a külseje..) akkor nyilván azt veszem és nem a spárost, aldist. De ha útba esik vagy nincs kuponom akkor azokat veszem.

A huggiest is szerettük sajnos tényleg kivonták:( felénk már hónapok óta sehol nincs elfekvő készlet se.

2013. ápr. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én sem tapasztaltam még ilyet.Mi is dadát használunk nekünk bevált.Minek vegyem a drágábbat ha nekünk ez is jó?!
2013. ápr. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!