Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alma-sárgarépa-krumpli mehet...

Alma-sárgarépa-krumpli mehet egybe?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 28. 08:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%

Èn azt gondolom akkor adhatod egybe ha te is ezeket egyben eszed.


látok sokszor vegyítéseket, de ha a szülö is eszik egy almaszószt föétkezéshez, akkor a baba is eheti.

2013. ápr. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen, adhatod egybe. Én is almával adtam a krumplit.

Az én fiam nem ette meg pl a krumplit magában, mindig kellett hozzá egy kis édes íz is.

2013. ápr. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%

Igaza van az elsőnek. Soha nem adtam olyan ételt a gyerekeimnek, amit én nem ennék meg.

Az almát, sárgarépát behabarhatod, vagy ránthatod. Esetleg adhatsz mellé krumplit, ha a gyerek megeszi.

2013. ápr. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom ez a habarásos rántásos dolog akkor megy, ha annyi idős már a baba....

Soha nem ette volna meg a gyerekem a krumplit magába, hiába hogy én magába eszem, és nem almával meg répával összekeverve. Ha megeszi és ízlik a gyerkőcnek, akkor miért baj hogy én nem szeretem így? Nem értem a dolgot....

2013. ápr. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy adhatod.
2013. ápr. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
6 hónapos, hogy habarnám már be neki? Sehogy.
2013. ápr. 28. 09:20
 7/11 anonim ***** válasza:
Off: Sőt én meggyel is adtam a fiamnak a krumplit és imádta! Az volt az egyik kedvence.
2013. ápr. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

1! És ha mondjuk Te nem szereted a túrós tésztát, de mondjuk a nagyi csinál,és a gyerek eszik belőle, neki meg nagyon ízlik,akkor nem fogsz sosem csinálni mert Te nem szereted??? Ezt nem nagyon értem. De végülis ez is egy felfogás.

Kedves Kérdező! Persze,hogy adhatod egybe, az én lányom is imádja így, sőőt ő még az egyszerű saláta főzeléket is nagyon szereti... Ami ízlik neki és szívesen megeszi,adhatod neki nyugodtan ( nyilván a korának megfelelően ) és attól függetlenül,hogy mondjuk Neked ízli e vagy sem,vagy egyáltalán megennéd e vagy sem

2013. ápr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es. És azt főzeléknek adtad vagy desszertnek?
2013. ápr. 28. 10:52
 10/11 A kérdező kommentje:
Az első válaszolót én sem értettem, de azért ment a zöld kéz mindenkinek. És köszi a válaszokat.
2013. ápr. 28. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!