Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos,3 hete hozzátáplált...

6 hónapos,3 hete hozzátáplált babának lehet fr. Saláta alapból főzeléket csinálni?

Figyelt kérdés
Ami van benne: borsó, paszternák, répa. Gondoltam még hozzá krumplit. Turmixolnám.
2013. ápr. 28. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
igen, én is szoktam.
2013. ápr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3 hetes hozzátáplálás után ennyi mindent? Szeritnem még korai. A borsót én hónapokig átpaszíroztam.
2013. ápr. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
sárgarépát, krumplit evett már többször. A paszternák szerintem nem has bántós. Esetleg a borsót kihagynám.
2013. ápr. 28. 11:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Én csak friss dolgokból adnék még neki.
2013. ápr. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sem adnék fagyasztottat. 10 hónapos a fiam, de ha nem kapok megbízható helyről zöldséget, akkor inkább a bébiétel zöldségeseit veszem alapul és ehhez főzök egyebet: céklát, batátát, spenótot és husit. A borsót amúgy le kell passzírozni, mert a héja bántja a pocakját!
2013. ápr. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!