Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok Nekem babakocsit?

Ajánlanátok Nekem babakocsit?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy Baby Max Leo-nk van rózsaszínben. Most tudtuk meg hogy a kistesó kisfiú, így le szeretném cserélni. A Leo-nak nagyon rövid volt a tolókarja, mindig belerúgtunk a kerékbe, ezért utáltam. Nem tudom most milyet vegyek, túl sokat nem fogjuk használni, de azért mégis kell, hogy legyen. Ezt az ára miatt írtam, tehát max 30 ezerig gondolkodom. Általában autóval közlekedünk, főleg ha már két gyerek lesz. Köszi a segítségeteket!
2013. ápr. 28. 11:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi Pierre Cardin PS 314-et vettünk, 24000 Ft volt. Mi sem hiszem, hogy sokat fogjuk ezt használni, de nekem egyelőre bejön, csak 10 kiló, jó kicsire össze lehet csukni, bolygókerekes, átfordítható és állítható tolókaros, a célnak tökéletesen megfelel, annyi hogy nincs hozzá pelenkázótáska (bár nekünk ez nem volt szempont), illetve nem nagyon lehet megpakolni az aljában a kosarat.
2013. ápr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!