Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Milyen tapasztalatait...

Anyukák! Milyen tapasztalataitok vannak a Tommee Tippee termékekkel kapcsolatosan?

Figyelt kérdés

Most tervezzük, hogy elkezdjük beszerezni a kelengyének ezt a részét is. Sok cumisüveget láttam, de márka szempontjából azt mondták többen, hogy a Tippee, Avent vagy Mam termékek közül válasszunk. Ahol nézelődtem, ott a Tippee termékek drágábbak voltak, de érdekelne, hogy megérik-e az árukat. Kíváncsi lennék, hogy a gyakorlottabbaknak mi a véleményük, reális-e az ár/érték arány, vagy a másik két márka tartósabb, minőségibb-e?


Köszönöm szépen!



2013. ápr. 28. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:

én ehhez a cumisüveghez ragaszkodtam,mert sok jót olvastam róla és a kiképzése (cumi formája) is meggyőzött.

én sok mindent szettben vásároltam, így lett TT a cumisüveg, a játszócumi, a sterilizáló, a termosztáska és az ételmelegítő is.

nem bántam meg, mert nagyon jó minőségű (ezt kell megfizetni)

a babám nem lett cumizavaros ettől a cumisüvegtől (sajnos elég korán ki kellett egészítenem).

2013. ápr. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk csak TT cumisüvegeink vannak. A többi márkát nem ismerem, nem tudok róla nyilatkozni, de ezzel nagyon meg vagyok elégedve. Már a kisfiam 1 napos korától használjuk őket, most 6 hónapos, és még a cumik is kifogástalan állapotban vannak!:)

2013. ápr. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 krisztivan ***** válasza:
Nekem is szett volt.Pont a "cici formájú" cumi miatt.Fiam cici+tápszer menün élt és nem volt cumizavar:-)) Vettünk neki 5 hósan egy szilikonos itatót amit a múlt hónapban sikerült csak kirágjon:-)) 2.5 éves a gyerekem!!
2013. ápr. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én használom a TT-t és az Aventet is. A TT cumisüveget csak teáztatásra használom, mert abból csak 1 van, de 5 hónap alatt semmi baja nem lett, csak a cumit cseréltem rajta eddig 1szer. Aventből van sterilizálóm és üvegem, (ezek szettben voltak). Nagyon meg vagyok elégedve ezekkel is, még nem kellett cserélnem csak a cumikat nagyobb lyukúra. A lényeg szerintem, hogy bármelyiket veszed is, a cici formájú cumival vedd, hogy ha használnod is kell, ne zavarjon be a babának. (Az aventet ha szettben veszed, nekem abban a normális cumi volt, nem a cici alakú.)
2013. ápr. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A legjobb cumisüveg...cumiügyben nem tudok nyilatkozni,mert abból mi Nukot vettünk, de a cumisüvegeihez ragaszkodom,nagyon tuti. :-)
2013. ápr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen cumisüvegünk van ezt nagyon szereti.Van másik 2fajta azokból nem szeret inni (enni).
2013. ápr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Legjobb termékek a piacon szerintem.
2013. ápr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb márka.

A cumisüveg cumija a mell formáját idézi,ezért ideális olyan babáknak akik szopiznak,de mellette tápszeres kiegészítést is kapnak,mivel nem szoktatja át őket a cumisüvegre,ez tapasztalat,a lányom is ilyen baba volt.


Nagyon jó még a mellszívó is,valamint később a csöpögés mentes itatópohár(TT Explora),ami valóban nem csöpög.Van még előkénk is,ami könnyen tisztítható,van kis "zsebe",amibe belepotyoghat a morzsa.


Próbáltuk az Avent és a Mam cumisüveget is,nem vált be,ráadásul a Mam folyt is.

2013. ápr. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jó márka TT, nekünk csak itatópoharunk van belőle, de a legjobb.

Avent nekünk nem jött be cska később a szívószálasból.

Mam: csöpögött, eltört nem jó.

Ami viszont még nagyon jó: Nuk (ez hasonlít legjobban a cicire, van a honlapján erről egy cikk is)

2013. júl. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!