Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki használt már Baba kéz...

Valaki használt már Baba kéz és láb szobor készítőt? Hogy csinálta, alvás közben? Kezet vagy lábat?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 28. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Alvasnal. Kezrol es labrol is. 3 hetes volt. Gyonyoru emlek.
2013. ápr. 29. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csináltam, ébren volt, persze attól függ mekkora a baba. viszont a gumiszerű minta levétel után, mikor a gipszel ki kellett tölteni, akkor nekem kicsit levegős lett. szóval ott nagyon rázogasd meg verd az asztalhoz, hogy mindenhová szépen befolyjon. amúgy szép lett az enyém is. arany akrill festékkel festettem be.
2013. ápr. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
5 hónaposak vagyunk,anyák napjára szeretném megcsinálni a két mamának,csak nem tudom,hogy is álljak neki.Láttam erről egy videót a baba lábát dugták bele és szegény szinte le akarta rúgni magáról.Könnyen kijött belőle a babátok keze,lába?
2013. ápr. 29. 11:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor inkabb ebren csinald, nehogy megijedjen, meg jo he felulrol logatod bele a kezet. 5 hos lehet, hogy ugy elrantja, hogy nem is lesz jo! Nalunk tesom tartotta a gyereket, hasara fordulva volt a kezebe, es igy logattam bele, automatikusan teljesen vagy csak majdnem teljesen okolbe fogja szoritani a kezet. Ez automatikus reakcio! Gumis allagu lesz a minta, es ki tudja konnyen huzni, minden nehezseg nelkul es a minta is szepen megmarad! Szerintem en is kb ilyen korba csinaltam, ne ijedj meg ha kicsit sir!
2013. ápr. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!