Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Budapesten élő kismamák ti is...

Budapesten élő kismamák ti is vagytok néha úgy, hogy nehezen mozdultok ki?

Figyelt kérdés

4 hónapos a babám, és néha elég fáradt vagyok, erőt kell gyűjtenem, hogy elmenjek egy kicsit sétálni. Egyedül meg nem valami jó..

A Városligetet már kicsit unom. Mennék másfelé is.



2013. ápr. 28. 23:34
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Babakocsival kicsit nehézkes a közlekedés, kenguru nincs, lehet, hogy fogok venni.
2013. ápr. 28. 23:36
 2/15 anonim ***** válasza:
Kengurut ne vegyél, ártalmas és kényelmetlen. Meitai kendőt ha már, de szerintem babakocsival sem nehéz ma már közlekedni. Én fáradt nem voltam, csak nem volt hova menni.
2013. ápr. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
kendőt azt nem szeretnék, de ha van más megoldás, azt szívesen veszem.
2013. ápr. 28. 23:45
 4/15 A kérdező kommentje:

olyannyira nehéz, hogy meg sem bírom emelni, pedig nem a bazi nagykerekű járgány. :D

persze mindenhová nem lehet gyalog menni.

2013. ápr. 28. 23:46
 5/15 anonim ***** válasza:

a mei-tai nem kendő, a kendőt én sem szerettem volna, ezt könnyen fel lehet venni.

Lehet kéne nézni egy könnyebb kocsit, mag ma már sok az alacsonypadlós busz.

2013. ápr. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szia! Két naponta eljárunk vásárolni, de van egy sétautunk,a mit gyakran megteszünk. Babakocsival egyedül én sem tudok szinte sehova menni, csak a környéken.
2013. ápr. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem eleve a másodikról kell levinnem a babakocsit mert nincs lift. Most egy hat és fél kilós espiroval nyomulok amennyire tudok, illetve a férjem leviszi a kocsit aztán jön értünk ha hazaértem (felvinni a kocsit). Van egy kengurum, azzal vittem ha sürgősen kellett menni valahová, de az sem volt megoldás. Most egy éves a gyerek. Nemsokára kap egy triciklit aztán abban fogom tolni majd ha sétálni megyünk. Tegnap az Árpád hídnál voltunk vele. Margit-szigetre is ki tudsz menni. Nézz alacsonypadlós buszt, én mostanában azokkal közlekedek, a neten kiírja az alacsony padlós indulásokat. Aztán azzal el tudsz jutni egész messzire is, igaz néha nem az alacsony padló jön, de akkor megvárom a következő indulást.
2013. ápr. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Babeli Zurzavar ***** válasza:
en is ertelek,de szedd ossze magad es induljatok el, jobb lesz, hidd el! a bkv utvonaltervezojeben be tudod allitani, a mozgasserult/babakocsis kozlekedest opcionak es akkor pontosan meg tudod tervezni mikor hoyan jutsz el alacsonypadlossal gyakorlatilag barhova:-)
2013. ápr. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Szintén budapesti vagyok.

Mióta vettem csatos hordozót, kinyílt a világ előttünk. Jó ez most nagyon drámaira sikeredett, de tényleg így van. Mindenhová eljutunk pikk-pakk. Vagy mei-tai, amit már írtak előttem, a kenguru tényleg szörnyű.


Próbáld ki és indulj el, jó lesz, meglátod.

2013. ápr. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én is 3-4 órákat bóklásztam a Városligetben, amíg aludt a babám - szerintem nagy szerencse, hogy közel van, kisgyerekkel meg majd még nagyobb lesz :) A játszótéren délelőttönként meg elég normális közönség van, pár hónap és tudtok majd vegyülni.

Nálunk sincs lift (sem tároló, sem segítség), bár csak 1. emelet. De a 6-7 kilós kocsinkat azért az 50 kilómmal elbírtam gyerekestül olyan másfél éves koráig.

2013. ápr. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!