Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel ösztönözhetem? Nincs...

Mivel ösztönözhetem? Nincs elkésve?

Figyelt kérdés
8 hónapos a kislányom,de még nem kúszik,mászik.Nem szeret lenn a földön feküdni,gurul egy párat emelgeti magát aztán begurul és fel akar ülni.
2013. ápr. 29. 07:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Én kislányom is csak 8-9hósan kezdett el múszni, mondjuk ő már kúszott, mint egy kis kukac. Négykézlábra feláll, hogy úgy hintáztassa magát?
2013. ápr. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagytok még elkésve.Az én lánykám is 8 hónapos,még nem kúszik.Néhány napja viszont kutyázik,pár nap alatt is észrevettem,hogy sokat fejlődött.Szerintem érdemes megpróbálni kicsit erőltetni a földön játszást.Sok játékkal,színes dolgokkal lekötöd a figyelmét.Esetleg távolabb is teheted a kedvenc játékot.Mellé fekszel,bohóckodsz vele.Nálunk ez bevált.
2013. ápr. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Én is ezt csináltam, amit a második válaszoló. Sokszor másztam 4kézláb a lakásban vele, volt hogy maga alá húztam a térdét, hogy szokja kicsit :) De nálunk ez is sokat jelentett, hogy a pár hónappal idősebb kis barátja már mászott és gyakran találkoztunk velük. Ez sokat jelentett, mert húzta őt magával :)

2013. ápr. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!