Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Póló alá adjak neki bodyt?

Póló alá adjak neki bodyt?

Figyelt kérdés
13 hónapos a kislányom, egyedül megy már, szóval elég sokat mozog. Már tegnap is elég meleg volt nálunk, mára meg 30 fokot mondanak. Az lenne a kérdésem, ha rövidujjú pólóban kiviszem, adjak alá egy ujjatlan bodyt neki? Tegnap még adtam rá, viszont nem volt 30 fok!
2013. ápr. 29. 07:56
 1/4 Jégtánc ***** válasza:
15 hónapos a lányom,tegnap nem adtam már bodyt a ruhája alá.Ma is meleg lesz,nem adok ma sem.
2013. ápr. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk pénteken volt nagyon meleg. 10 hónapos Kisfiamra csak rövid ujjú bodyt adtam és nadrágot, úgyhogy nyugodtan adhatsz rá csak pólót.

De egyébként ha nincs rajta body nem csúszik le a pelus? A nadrág ugyanúgy fogja? Vagy hogy csináljátok ezt? Én még így nem próbáltam és attól félek nem fogja eléggé a pelust és kifolyik a pisi

2013. ápr. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én csak rövid ujju bodyt adók rá,mert az védi a derekát.így nincs rajta ket réteg,de nem is hűl ki a dereka.
2013. ápr. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Jégtánc ***** válasza:
Nadrág is ugyanúgy fogja,én általában ha pólót és szoknyát vagy pólót és kantáros ruhát vagy bármit adok rá,akkor kap egy bugyit is.
2013. ápr. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!