Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ez normális dolog?

Szerintetek ez normális dolog?

Figyelt kérdés

most lesz 10 hónapos a babám és a család (nem én felem) azzal nyaggatott miért nem rakom le a fűbe mászkálni, a még csak kúszó mászó babámat. Én nem akartam erre az apja is meg a többiek is erősködtek, apja megfogta és lerakta a fűbe annak ellenére hogy kedvesen mondtam mindenkinek még nem akarom (megmondani nem tudtam hogy miért) még most sem tudom, talán hogy fel ne fázzon vagy megeszi a füvet nem tudom.

Nem óvom mindentől, de akkor normális hogy így álltam hozzá ehhez? vagy hagyjam hagy kússzon másszon úgysem lesz semmi baj?

első baba.

köszi



2013. ápr. 29. 09:52
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
valami pléd kell alá azért. tuti megkóstolja a füvet, a homokot, a földet és még egy csomó koszt, ez ezzel jár:D
2013. ápr. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

pléd volt kb 2 mp-ig alatt mert lemászott

a füvet már szájához emelte de kivettem belöle

ha látom akkor most hagyjam? vagy azért egy kis egészséges védés nem árt? hogy csináljam???

2013. ápr. 29. 09:59
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem tedd le nyugodtan és légy résen ha valamit a szájába készülne venni. Bár én elég laza vagyok, egy kis fűről vagy földtől nem lesz baja ha véletlenül becsúszik de azt azért megértem ha valakinek ez már sok. Szóval van középút, tedd le és figyeld:).
2013. ápr. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi
2013. ápr. 29. 11:06
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem tegyél saját belátásod szerint:)A családnak pedig tiszteletben kellene tartani azt,ha te nem szeretnél vmit úgy tenni a babával, ahogy ők mondják.A fűbe simán én sem tenném le.
2013. ápr. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
akkor ugy néz ki hogy itt az hiányzik hogy tiszteletben tartsák a döntésem hiszen én szültem az én babám én nevelem, nem?
2013. ápr. 29. 16:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha már többször is előfordult ilyen "ellentétes szemlélet" a nevelésben a "családdal",akkor igen;főleg,ha erőltetnek valamit.De azért apával nem árt,ha egyetértetek,sőt. Én folyamatosan átélek hasonló szitukat,és még csak ezután jön majd a java:(
2013. máj. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de akkor ha mindenki ellenkezik csak én nem akkor nem velem van esetleg a baj? rossz anya lennék, hogy óvom egy két dologtól?
2013. máj. 3. 07:17
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy rossz anya, ne hidd!

Első gyereknél még kicsit óvatosabb az ember. Ha ügyesen mászik, és nemcsak kúszik, én leraknám, le is fogom. Második gyermekem még csak kúszik (6 hónapos), de már várom, hogy másszon, hogy együtt lehessünk kinn a kertben. Mindenkinek jobb lesz, ha nem csak a kezemben foghatom vagy épp a babakocsiban nézelődhet.

Az ilyet pedig mindig meg kell beszélni a férjeddel még előtte, ne legyenek viták, főleg ne a család előtt.

2013. máj. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
arra gondoltam mivel még nincs beoltva kullancs elleni vagy milyen védőoltással mait mondott a védőnő hogy 1 évesen kell majd választhatóban, igy ha belemegy beteg lehet, vagy nem olyan ez? ezért félek csak
2013. máj. 4. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!