Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos lesz a kislányunk.4...

6 hónapos lesz a kislányunk.4 hósan kezdtem a kóstoltatás. Nem igazán haladtunk, így most felfüggesztettem a hozzátáplálást. Holnap folytatnám. Mit adjak neki? Azt amit visszautasított?

Figyelt kérdés
A barack nagyon csúszott, a répával, almával csak játszott. Forgatta a szájában, kiköpte. Így pár napra nem adtam neki semmit csak tápot. Holnap ismét próbálkoznék. Mit adjak neki? Ami ízlett, vagy ami nem?
2013. ápr. 29. 14:53
 1/1 anonim válasza:
Szerintem minden fele képpen azt ami ízlett neki,hogy jó élmény maradjon meg neki!következő nap nézz megint valami újat pl -körte,szilva, ha valamit nem eszik meg keverj bele valami mást is hátha úgy jobbba tetszik nekipl-baba kekszet vagy két gyümit vegyíts!szerintem mindent házilag csinálj,az finomabb!probálgasd és ne add fel!:-)
2013. ápr. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!