Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Koszmós fejbőr? [bőv. Lent]

Koszmós fejbőr? [bőv. Lent]

Figyelt kérdés

Egy héten 1× mossuk a lányom haját. Legalábbis télen bőven elég volt 1×. Most hogy jön a meleg, többször fogjuk.

Kicsi kora óta koszmós. Hol eltűnik, hol elő jön.

Már sok mindet kipróbáltunk, most a Babé samponját fogom megvenni.


Ezzel a samponnal hányszor kell egy héten hajat mosni?

Ugyan úgy kell, mint normálba? Megmosom, leöblítem és kész?! Vagy állni kell hagyni, hogy hasson?


2013. ápr. 29. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Rá van írva, hogy kell használni.Én pl úgy csináltam,amikor még csak pár hónapos volt, hogy beolajoztam fürdetés előtt, aztán amikor fürdetés volt én mindjárt azzal kezdtem, hogy a babé samponnal jól bedörzsöltem a fejét, majd míg megfürdettük, kicsit pancsolt, addig hagytuk a fején, a fürdetés végén pedig lemostuk.Nálunk bevált, most megint koszmós lett a feje a melegtől, most is ugyanígy fogom csinálni, csak olajozás nélkül.
2013. ápr. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mi mindennap kenjuk vele. Szinte azonnal elmulasztotta, nagyon jo ez a sampon!
2013. ápr. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ennyire makacs a koszmó, akkor a babé helyett próbáld ki a frezyderm koszmó elleni olajat. Nekünk 3 használat után végleg eltűnt.
2013. ápr. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!