Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet, hogy butasagot kerdezek...

Lehet, hogy butasagot kerdezek. Lehet osszefogni egy 5 honapos hajat? Szilikon hajgumira vagy csatra gondoltam. Hatalmas haja van!

Figyelt kérdés

2013. ápr. 29. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Ha figyelsz rá hogy ne szedje ki akkor bátran:)
2013. ápr. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Anyukam es anyosom is azt mondtak,hogy

"pici o meg ehhez". de en mar ugy szeretnek csatokat es hajgumit rakni a hajaba.

2013. ápr. 29. 17:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom is nagy hajjal született, 5 hósan már csuriztam és csatoltam neki.
2013. ápr. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a lányom 3hós,de hatalmas hajjal született ami ki sem hullott meg azóta ugye nőtt is,szóval én is gondolkodtam már ezen hogy olyan 5-6hónaposan már igen is felgumizom a haját,de a felcsatolást nem tudom, lehet az még nehéz a kis hajának és esetleg tépné..de amúgy szerintem nyugodtan,csak ugye tényleg figyelni kell hogy ki ne szedje mert akkor azzal együtt jön a kis haja is.:S
2013. ápr. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én lányomnak is nagy haja van születése óta, de ennyi idősen inkább még hajpántot raktam a hajába, hogy hátra fogja neki, mert a gumizást nem bírta kivárni. Csatot viszont én szeretek a hajába rakni még most sem, pedig már 13 hónapos...most már 3 csuriba fel lehet fogni az összes haját, nagyon édes vele!


Szóval persze, csak figyelj rá, nehogy a szájában kössön ki a csat és gond legyen belőle (én ezért nem szeretném úgy), de pici gumik és hajpántot én is bátran ajánlom :)

2013. ápr. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy már lehet. inkább puha hajgumival.

Az enyém is nagy hajjal született, de kihullott, fürdéskor már néha hagyja, de napközben nem. Már én is nagyon várom, hogy lehessen.

2013. ápr. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne csak tényleg figyelj oda,hogy nehogy a szájába kerüljön és a kis kutacssárra is figyeljél.Nekünk nincs ilyen szerencsénk mert a mi hajunk olyan volt mint a csepü hátul mivel hanyatt aludt egyszerüen nem nőtt csak tört lefelé.Egy hete toltam le neki 5-el mert már annyira csunya volt 19-hónapos kislány tejfel szőke és szegénynek olyan mintha nem lenne haja.
2013. ápr. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!