Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszaka mért nem tudom megnyug...

Éjszaka mért nem tudom megnyugtatni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem! :( 24 órában én vagyok vele, nappal ha van vmi baj rögtön hozzám jön és meg is tudom nyugtatni, de mostanában van éjszaka egy olyan sírása, aminél bármit csinálok, akkor sem nyugszik meg. Kiveszem az ágyból, énekelek neki, ringatom és csak sír, és sír. Aztán varázsütésre elmúlik és alszik tovább. Mitőllehet ez elvesztettem volna vmiért a bizalmát? :(
2009. szept. 27. 16:53
 1/1 anonim ***** válasza:
nem, van ilyen. mi a párommal felváltva nyugtatjuk, mindketőnkban egyformán bízik, de van olyan, hogy nem boldogulok, akkor ő segít, máskor meg fordítva...ez normális, mi ilyenkor azt mondjuk, hogy "megúnt" a gyerek és átpasszoljuk.
2009. szept. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!