KicsiiAníí kérdése:

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
az a helyzet , hogy a kisfiam 2 és fél hónapos de eddig szeretett pancsizni mostmár nem .... midig üvölt ... annyira sír szegény végig tombolja" a pancsit..de semmi fájdalmat" nem okoztam neki..kb 1 hete megy ez minedn pancsinál..mit csináljak hogy ne sírja végig... nagyon el vagyok keseredve.. =(

2013. ápr. 29. 22:57
 1/10 anonim ***** válasza:
vegyél neki valami új vizi játékot, amivel tudtok mókázni fürdetéskor. és ne add oda neki máskor, h az legyen az egyetlen alkalom a napban, maikor azzal tud játszani
2013. ápr. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
próbáltam de annyira sír hogy fel sem figyel rá... annyira kiabál mint akit ölnek.. "
2013. ápr. 29. 23:05
 3/10 A kérdező kommentje:
próbálom nyugtatani csititgatni de hatástalan..sehogy sem tudommegnyugtatni ígyhát végig sírja..
2013. ápr. 29. 23:07
 4/10 anonim ***** válasza:
Próbáld a víz hőmérsékletét változtatni: egy fok ide-vagy oda, lehet pont ezen múlik! Változhat ebben is az igénye...lehet ami idáig jó volt, az most meleg, vagy fordítva.
2013. ápr. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem éhes? Próbáltad hogy fürdés előtt enni adni?
2013. ápr. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

jó megpróbálom a vizhm.-t , hátha segit (=

nem nem éhes mert előttwew eszünk egy kicsit ahogy szoktuk , meg ahogy régen is csináltuk.

2013. ápr. 30. 00:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Hánykor fürdetsz? Nem lehet, hogy nagyon fáradt már akkor? Remélem megoldódik a gond!:-)
2013. ápr. 30. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én is a víz hőfokára gyanakodnék.

az első gyerekemnél 1 hétbe telt mire rájöttem miért sír keservesen fürdés közbe.

ő a hidegebb vizet szerette. és tényleg akár 1 fok is rengeteget számít náluk!

2013. ápr. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

este fél nyolckor van pancsi de ő háromtól ötig vagy tovább alszik . ugyhohy szerintem nem fáradt (. Átállt már teljesssen az éjjeli alvásra mert este nyolctól hajnal ötig alszik álltalában . )

mma este is már félek a pancsitól., ma megpróbálom a hidegebb vizet hátha az segít nekünk , de soxor ha már vetközni kell akkor is nyöszizik" ha előtte teeljessen vidám volt.

2013. ápr. 30. 12:50
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ezen sokan átesnek, nálunk és a barátnőméknél is ugyanígy volt: szeretett pancsizni, aztán egyszer csak ordítós időszaka következett a babának, pedig mindent ugyanúgy csináltunk, ahogy addig. Ezután mindig vmi mást próbáltam változtatni, de ugyanúgy ordított, mint akit kínoznak (már aggódtam is, hogy a szomszédok mit gondolhatnak :)) Aztán leszokott róla. Magától. És azóta megint imádja a pancsit, még sikít is örömében, ha azt mondom, hogy pancsizni fogunk :)
2013. ápr. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!