Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tavaly Júliusban szültem a...

Tavaly Júliusban szültem a babámat császárral. Szeretnénk egy második babót is . Mennyi időnek kell eltelnie, hogy szülhessek természetesen módon 1,5 év vagy több kell?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 29. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták teljen el a két szülés között 1,5 év.
2013. ápr. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 2 évet javasolt a doki,hogy ennyi teljen el a két szülés között.Nálam végül a lányaim között 5 év 3 hónap van,nagyon szerettem volna én is spontán szülni másodszorra,sajnos nem jött össze,császár lett ismét.
2013. ápr. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szia.én 3 évre rá szültem és még hála isten hogy ismét császárral mert nem tágultam,

ugyanis annyira el volt vékonyodva a hasfalam h átlátszott a fiam.

és ez persze csak műtét közben derült ki.

doki azt mondta nem is akar bele gondolni mi lett volna ha természetes úton szülök.

első baba 2980 gramm volt második 4380 gramm.

2013. ápr. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én dokim azt kérte, ne essek teherbe addig, míg egy éves nem lesz, utána már lehet. (Előbb is, de akkor újra császár)
2013. ápr. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem 9-év telt el ráadásul komplikácios volt.Majdnem meg haltunk a babával.És lás csodát a második hüvelyi szülés volt.És most szültem a 3-dik babát Ő is hüvelyi. :-) Nagyon,nagyon kívánom Neked,hogy te is éld át.Üdv:Zsuzsa
2013. ápr. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszõnõm. Sajnos most èrtem ide,hogy ìrjak..most àlltink neki Kistesónak ..Remèlem idèn mèg összejön ;-)
2014. febr. 3. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!