Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Juniusban születendő babát...

Juniusban születendő babát mikor lehet kivinni sétálni? Mennyi időre?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 30. 05:46
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem tavaly júliusban született a lányom,2 hétig kellett otthon maradnom vele,utána mehettem ki. nem volt időkorlát,hogy mennyit sétálhatok vele, csak annyi,hogy épp rettentő meleg volt,ezért textil pelenkával takartam őt,nehogy megégjen,napszúrást kapjon! sétálj vele ennyit szerintem amennyi Neked is jól esik,nem lesz baja! :) Gratulálok a kicsihez! Boldog babavárást és könnyű szülést!
2013. ápr. 30. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mármint nem a gyereket takartam be a pelenkával,hanem a babakocsi kupolájára csíptettem a pelust..
2013. ápr. 30. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én áprilisba szültem a lányomat haza jöttünk pénteken következö pénteken már sétáltunk te simán ki viheted majd 5-7 naposan!
2013. ápr. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1 hetesen mi lehet vinni, de csak délelőtt 8-10 között, vagy este 5-6 után, amikor nincs az a dög meleg, s akár 1-2 órát is kint lehet !!
2013. ápr. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is ez a két hét volt mondva. De a levegőre azért hamarabb is ki lehet rakni babakocsiban: erkélyre,vagy kicsit kimentek a ház elé, attól függ, hogy laktok :)
2013. ápr. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,első babámat várom és alig várom hogy sétálhassak vele de azt olvastam hogy 6hétig nem szabad kivinni és ledöbbentem :P már ugy várom
2013. ápr. 30. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!