Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok a babáitoknak...

Mit adtok a babáitoknak reggelire-vacsira akinek még nincsen foga 8-9-10hónaposan?

Figyelt kérdés

Leirnátok azt is hany honapos a babátok?!


Tápszert kap a babám de ki akarm a reggelii is valtani másra de nem tudom mit adhatnek neki egy foga sincs meg



2013. ápr. 30. 08:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Kislányom 10 hónapos, nincs még foga, én is tápszert adok neki reggel és este, amúgy eszik már sokféle zöldséget, gyümit. Szerintem még jó a tápszer mert meg kell lenni a napi 600-700 ml tápszer/anyatejnek a fejlődéshez. Miért akarnád kiváltani?
2013. ápr. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Virslin nyammogott a fiam (füstli, a külsejét leszedtem róla).

Bundás kenyérnek a bele ici pici falatokban mindent...

Vajas kenyér... csak mindent ici pici falatokban hogy el tudja áztatni meg nyammogni tudjon rajta

Volt, hogy muffinoztunk, mikor mi...

2013. ápr. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9 hónapos a lányom. Tápszert kap reggel és este, sőt délután is. A reggelit és estit még nem is akarom kiváltani.
2013. ápr. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A babám 9 hónapos és kb. 8 hósan kezdtem el adni neki vacsorára kenyeret. (De lehet, hogy még előbb)3 foga van alul, azt nem igen használja még rágásra, de így is gyönyörűen eszik rágófogak nélkül. Kis katonákat csinálok, teszek rá vajat vagy májkrémet, vagy virsli belsejét összetömö villával és vajjal kikeverem és ezt teszem a kenyérre. Utána még kap tápszert is.

Teljesen kiváltani nem lehet a reggelit és vacsorát, mert kell a tejalapu étel is neki!

2013. ápr. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11 hós koráig reggel anyatej, majd táp, este tejpép.
2013. ápr. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10 hónapos a fiam, reggeli:alma + túró + (főtt) zabpehely összeturmixolva, néha teszek bele egy kis banánt vagy őszibarack bébiételt (előtte hajnalban szoptatom, az még kell egy éves koráig). Vacsi: tejpép gyümölccsel. Én ebédre és uzsonnára adok neki főzeléket, húst sajtot, plusz napközben még egyszer szoptatom. (este nem, mert fáj tőle éjjel a hasa) Metszőfogai vannak, de úgysem azzal rágnak még ilyenkor, hanem ínnyel, ezért puha dolgokat lehet neki adni, pl banán, kenyérdarabok, buláta - megpuhul mert átnyálazzák)
2013. ápr. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy hét múlva lesz 10 hónapos a Kisfiam. Reggel és este sinemilt kap gyümölccsel. Tápszert abszolút nem hajlandó enni sajnos. Nagyon rossz evő, általában a reggeli és a vacsora fix csak és akkor csak a sinemil. Jobb napokon hajlandó ebédelni, akkor levest kap és főzeléket, uzsonnára pedig nestlé joghurt vagy humána tejdesszert, vagy krémtúró, vagy alma keksszel, vagy vajas vagy májkrémes kenyér, vagy virsli. 6 foga van.
2013. ápr. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!