Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktassam le erről?...

KicsiiAníí kérdése:

Hogy szoktassam le erről? (Többi lent)

Figyelt kérdés

kisfiam inkább az eggyik oldalt részesiti eelőnyben alvás közben csak jobb oldalra forditva a buksiját hajlandó aludni ,ha átfordittom neki nagynehezen akkor max egy perc mulva vissza forditja magának.

Ha ébren van akkor is inkább jobb oldalra forditja a fejét. Ritkán bal oldalra, de nem teljesen .

Ha hasal akkor is kicsit ferdén tartja a buksiját.. miért?

Volt már valaki aki hasonlóképpen járt ?

Remélem nincsen komoly baja.

Hogyan szoktassam le erről ?



2013. ápr. 30. 12:56
 1/6 anyács ***** válasza:
100%

Nálunk is volt ilyen.

Én masszíroztam a nyakacskáján az izmot, kb napi 20szor, és mindig az ellenkező irányba raktam a dolgokat neki, hogy a nem szeretett irányba fordítsa a fejét!

2013. ápr. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fiam mindig jobb oldalra fordította a fejét mikor aludt, el is nyomódott a feje. Sok mindent kipróbáltunk, de semmi nem használt. Tehettem én a másik oldalra bármit, támaszthattam ki a fejét stb, akkor is a végén a jobb oldalán feküdt. Magától leszokott róla, most 11 hónapos lesz és már nincs elnyomódva a feje.
2013. ápr. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én akármit rakok , vagy csörgök zörgök akkor sem fordul meg , próbáltam a párnázást is de az sem , én egyébként hason altatom , mindig hason alszik. a maszirozást is próbáltam meg egyx kicsit a bal oldalra ffordittani a fejét..de csak sirás lett belőle vagy nyöszi.
2013. ápr. 30. 13:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. Ha sír, amikor fordítani próbálod, akkor viszont nézesd meg az orvossal, izomproblémára utalhat. Az én fiam sosem sírt, ha fordítottam neki, simán el is tudta fordítani, csak nem akarta.
2013. ápr. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ha alszik és átfordittam neki akkor észre sem veszi , csak visszaforditja magának, ha hátán fexik és átfordittom neki akkor ellenzi inkább és azért van nyöszi szerintem nem fáj neki, van amikor egy kicsit arra néz még , de nem sokáig , utána meg mint mindig jobb olfdalra néz.
2013. ápr. 30. 13:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk ugyanez volt, amikor leraktam a hátára mindig jobbra tette le a fejét míg pici volt. Jártunk gyógytornára is, ott ajánlották, hogy a kicsit mindig úgy fogjad, hogy balra kelljen néznie, hogy minden inger balról jöjjön neki. Balra raktam az álló lámpát is ami érdekelte stb. Igazából 1-2 hónap alatt rendbe jött! Biztosan a Te babád is leszokik róla, amikor már megerősödik és többet mozog, de ha megnyugtat, mutasd meg egy ortopédusnak!

2013. ápr. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!