Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem korai ez még?

Nem korai ez még?

Figyelt kérdés

Kislányom jövőhéten lesz 4 hónapos.

2 hete már,hogy a hátáról hasra fordul.Ma azt tapasztaltam,hogy leraktam hasra aludni az ágyába,és

amikor felébredt,bementem hozzá,és a hátán feküdt,és nézegette a plafont.Ezek szerint önállóan visszafordult.

Volt másnak is így a babája?Nincs ez hamar?


2013. ápr. 30. 13:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nincs hamar, amit egy baba magától csinál. Az enyém egyébként 5 hónaposan fordult hasra, 6 hónaposan vissza. Ügyes a babád.
2013. ápr. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát korai-e vagy sem, visszacsinálni már úgysem tudod :). De persze nem is kell, ez csak vicc volt!

Én nem emlékszem pontosan, hogy nálunk mikor történt, de úgy 3 hónapos kora körül kezdett "gyakorolni", bár először csak az oldalára fordult, majd hasra, és hasról hátra csak később, de lehet, hogy olyan 4-5 hós kora körül. Szóval szerintem nem annyira korai.

Viszont nagyon ügyes :)!

2013. ápr. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm,megnyugtattatok! :)

Nem azért írtam ki,hogy az én babám milyen "csoda" gyerek,csak aggódok,hogy ebből nem e lesz baj a későbbiekben.

2013. ápr. 30. 13:14
 4/11 KicsiiAníí válasza:
100%

nekem a kisfiam két és fél hónapos és már hasról oldalra onnan pedig a hátára fordul, hátáról még csak próbálkozik oldalra fordulni!

nagyon üges a kislányod!(=

2013. ápr. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgulj nem korai! :)

Kislányom nem volt három hónapos mikor hasra fordult, és 4 hónapos korára oda-vissza forgott!

Ügyes kislányod van! :)

2013. ápr. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem korai, ezek náluk ösztönösen jönnek. Nem kötözheted le hogy ne csinálja. Az én kislányom 3,5 hónapos volt mikor oda vissza fordult 5 hónaposan ült és mászott 3 nappal töltötte be a 6 hónapot mikor felállt. Szóval ne aggódj!!!
2013. ápr. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem korai, lányom amikor betöltötte a három hónapot, rendszeresen hasra fordult. Én is feltettem ezt a kérdést és szinte csak olyan válaszokat kaptam, hogy miért kell frenkizem, hogy mit csinál a gyerek, majd két éves korában meg még beszélni sem fog tudni. Szóval vannak itt elég bunkó emberek is.
2013. ápr. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!Mentek a zöld kezek! :)

Én is tartottam attól,hogy azt hiszik,hogy felvágni akarok vele,pedig nem így van,csak első baba és még annyira semmit sem tudok a fejlődésükkel kapcsolatban,hogy mi a normális.

2013. ápr. 30. 13:34
 9/11 anonim ***** válasza:

Erős kislány. :)

Az én kislányom 4 hónaposan tanult meg a hátáról visszafordulni.Hasról hátra ekkor már ment neki. Aztán még 5 hónapos sem volt mikor négykézlábra állt majd felült. Mindezt pár nap alatt. 5 hósan már stabilan csücsült.:) Vannak ilyen babák. Nekünk azt mondta a gyerekorvos mikor a lánykánk 9 hósan elindult, hogy kellenek ezek a babák, hogy képviseljék hazánkat az olimpián :))

2013. ápr. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Off: én is csodálkozom, hogy (szerencsére) egy troll sem tévedt ide. Sajnos iszonyat bunkó némelyik :(.
2013. ápr. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!