Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha melegben (kb 30 fok)...

Ha melegben (kb 30 fok) bent/kint mászik a baba, adtok rá vmit alulra?

Figyelt kérdés
csak azért kérdezem, mert bennem felmerül, hogy bent a szőnyegen vagy kint a füvön nem túl jó csupasz térden mászni. kint esetleg megszúrja vmi (kő, ágacska, bmi), meg vhogy bentre is adnék vmit. de úgy tűnik, melege van, pedig vékony naci van rajta...

2013. ápr. 30. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Most ami bent van rajta: Rövidnadrág, zokni (tappancsos)body. Ha kimegy body meg valami nadrág, lehet hosszú vékony ha mászna... (kint nem igazán mászik a betonon, fűre még nem tettem - meg nem is tudom hova tenni ebben a betondzsungelben) A benti rövid nadrág is térd alá ér mert menni nem tud még csak mászni, illetve a bútorok mellett lépeget.
2013. ápr. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet kapni térdvédőt kifejezetten babáknak,kb 2000 ft.Brendonban biztos van,vagy a neten keresgélj.de ha egy kiszuperált harisnyádat szétvágod,még az is jó lehet a térdére,ha ennyire védeni szeretnéd,bár én nem vagyok híve ezeknek,de ez a személyes véleményem.
2013. ápr. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is kint mászott az udvaron és féltem,hohy valamivel megsérti a lábát levágtam a zokni gumis részét és belevartam a szivacsot nagyon tetszett neki körbejárta az egéssz udvart és ingyen is volt.
2013. ápr. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek
2013. máj. 1. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!