Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tanítottátok a babátokat...

Tanítottátok a babátokat egyes szavakra, vagy csak spontán mondta ki őket?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 30. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Kislányom 9 hónapos lesz és spontán, de amúgy nagyon sokszor hallotta tőlünk, nagyon régóta mondja, hogy baba. A lámpa szót is kimondta már, de azt többször elismételtük, és már tudja, hova kell nézni, és sokszor kimondja, ma a hajamból kivette a csatot és mondtam neki, hogy csat, ő azt mondta rá, hogy cat :)! Nagyon édes volt.
2013. ápr. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos lehetett:) Az anya, apa szóra rá lehet gyúrni? Vagy felesleges?
2013. ápr. 30. 23:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Felesleges. Az előző válaszolót sem szeretném kiábrándítani, de a babák azért mondják ki olyan hamar, hogy baba, mama, papa, mert ezeket a szavakat a legkönnyebb megformázni. Könnyen lehet, hogy 9 hónaposan még a jelentésükkel sincsenek tisztában.

Kisfiam első tudatos szava a NEM volt vajon mi lehet az oka? :)

2013. máj. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom első szava a lámpa volt. Nem azért, mert tanítottam neki, csak nagyon szerette akkoriban a lámpákat, mindig megnézte, akárhol voltunk. Olyankor persze elmondtam, hogy ott a lámpa, vagy világít a lámpa. Aztán egy alkalommal ültünk egy étteremben, felnézett, és közölte, hogy ámpa. :)
2013. máj. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak szuper gyereke van :-D
2013. máj. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fiunk 10 és fél hónapos, már mondja hogy apa (ata), labda (ada), anya (anya), jókor használja, tudatosan. Mi tanítottuk neki :)
2013. máj. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!