Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti használtok klímát a lakásba...

Ti használtok klímát a lakásban? Lehet baba mellett is?

Figyelt kérdés
Tetőtéri lakásban lakunk, 5 hós a kislányom. Már most egy rövid bodyban van egész nap, de még így is izzad velem együtt.Mi lesz még nyáron a 40 fokban?! Nagyon besüt a nap. Van klímánk de még nem mertem bekapcsolni! Szerintetek?
2013. máj. 1. 07:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kapcsold be, csak arra vigyázz, hogy ne legyen túl hideg a külső és a belső hőmérséklet valahogy egyenlítődjön ki. Mi használunk klímát mert nyáron elviselhetetlen a hőség, de kb. 25-26 fokra hűtöttem le a nappalit. Figyelj oda az öltözésére nagyon, nehogy megfázzon. Inkább több réteg ruha legyen rajta. Nekem fiam van, ergo body + nadrág + zokni volt rajta, vagy harisnyás nadrág, rugdalózó + body. Az a veszélyes ha kintről viszed be, ha izzadt lenne öltöztesd át rögtön.
2013. máj. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
fél éves volt a fiam,mikor bejött a nagy meleg.kénytelen voltam bekapcsolni a klímát,mert nélküle semmit nem tudtunk pihenni.ne irányítsd rá és ne legyen nagy különbség.meg persze legyen kitakarítva a klíma
2013. máj. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk az egész ház klimatizált. :)

És használom, bár az idén még nem kapcsoltam be.

Mindig úgy csináltam, hogy abban a helyiségben, ahol a baba volt, nem ment a klíma, átmentünk egy másik szobába, ahol addig lehűlt egy kicsit a hőmérséklet.

Majd csere, másik szoba hűtés... így em ment rá a hideg. de nem kínlódtunk egész nyáron a hőségtől.

És max. 25-26-ra hűtöttem. Főleg estére ment a gyerekszobába, amíg mi kint voltunk az udvaron lehűlt a szobája, és tudott jól aludni.

2013. máj. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk nincs, de ha lenne, nagyon igyekeznék korlátozni a használatát, illetve rendszeresen karbantartani. Egyszer nagyon komoly betegséget kaptunk tőle, nem szimpla náthát, hanem valamilyen bacit. Állítólag nagyon össze tud benne gyűlni mindenféle baci, aztán amikor bekapcsolod, ontja magából. Persze ha rendesen ki van tisztítva, akkor nem lesz ilyen gond, de nagyon oda kell figyelni rá. Meg még káikulában kell arra odafigyelni, hogy hiába van kint nagyon meleg és jólesne hidegre állítani, a nagy hőmérséklet különbség nem tesz jót a szervezetnek. Én ezeket tudom, lehet,hogy van még több dolog is. Összességében úgy vagyok vele, hogy több hátránya, mint előnye, főleg most még nincs az a nagyon izzasztó kánikula. Egy ideig én még nem használnám.
2013. máj. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!