Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 40-es férfi gyerekorvosnak...

40-es férfi gyerekorvosnak mit adnátok ajándékba? Pénzt nem fogad el. Gondoltam könyvutalványra-vagy tűzzománcból készült kulcstartóra. Ti mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

2013. máj. 1. 08:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bocsi de a tűzzománc kulcstartó nekem kicsit olyan "meleg" ha érted mire gondolok:)) A könyvutalvány igaz hogy személytelenebb kicsit, de gondolom nem a barátod az illető és azért jó mert bármikre elhasználhatja tehát rokonnak családtagnak gyereknek is vehet bármit rajta.
2013. máj. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy üveg minőségi ital, Whisky, vodka...
2013. máj. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Lehet tényleg meleg:-)És édesség?Vannak gyerekei..
2013. máj. 1. 08:50
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy ajándék-kosár: desszert (a feleségnek), pia (neki), apró csoki (a gyermekeinek), kávé+cukor+tejszín. Díszcsomagolás és kész!
2013. máj. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A könyvutalvány jó ötlet, az orvosok mindig olvasnak valamit.
2013. máj. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, az én férjem orvos viszont egyáltalán nem iszik és itt állnak a whiskey-k nem is jó minőségűek annyira és nem is tudunk mit kezdeni vele :( (Még mielőtt én lennék a genyó akinek semmi nem jó, ez azért van mert nem fogad el pénzt viszont sokan akkor is adnak vagy küldenek neki vmit)....úgyhogy ha engem kérdezel mindent, csak piát ne...még a csoki is jobb. Ha tényleg vannak gyerekei akkor azt legalább megeszik:))
2013. máj. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Férfi orvosnak márkás pia. Őt akarod jutalmazni nem a családját. :) Sok orvost ismerek, nővér vagyok a piának örülnek.
2013. máj. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az ajándék-kosarat én ajánlottam. Ilyen alkalomra én egy üveg Tokait szoktam belerakatni, egy közepes doboz konyakmeggyet, és csomag minőségi kávét + a hozzávalók, és a gyerekeknek egy maréknyi vegyes apró csoki, vagy esetleg 1-2 tábla mogyorós stb. Ezt általában a boltosra bízom, ő jobban tudja, éppen mi a sláger.


Mindig is a keveset, de minőségit! híve voltam.

(Persze az is ritka, hogy diplomások legalább baráti összejövetel alkalmával sem isznak!)

2013. máj. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem is ajándék kosár
2013. máj. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én sem vennék neki alkoholt,inkább könyvutalványt
2013. máj. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!