Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiamnak az egyik heréje kb...

Kisfiamnak az egyik heréje kb 2,5x akkora mint a másik. Mitől lehet? Tapasztalatok? 2,5 hónapos a pici.

Figyelt kérdés
2013. máj. 1. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Vízsérvtől simán lehet. Mutasd meg a gyerekorvosnak, hogy megállapítsa.
2013. máj. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk vízsérv volt, de már a születéskor, a gyerekorvos minden kontrollon nézte, kb 3 hónaposan elmúlt. Most jött ki a babádon?
2013. máj. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem, nem most jött ki, nem tudom pontosan mióta lehet neki, de egy hónapja már biztosan, én nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget...ugye szokták mondani, hogy a fiúknak az egyik heréje alapjáraton nagyobb mint a másik...aztán párom szólt nemrég, hogy ez jóval nagyobb, ez így nincs rendjén...dokihoz jövőhéten megyünk, akkor mindenképp szólok neki, de kíváncsi voltam, hogy másnál is volt e ilyen, és mi lehet ez...ezek szerint ez elmúlik magától? Vagy mi más kimenetele lehet a dolognak?
2013. máj. 1. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!