Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak nekem nem jön ki az...

Csak nekem nem jön ki az anyatejes kaki a bodykból?

Figyelt kérdés
áruljátok el a titkot kérlek! Ugyanez a helyzet a gyümölcsfoltokkal.Előre is köszönöm! Egy béna 2gyerekes anyuka
2013. máj. 1. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyből kimosod?

Én mindig mindent egyből kimostam babaszappannal, majd pedig 60 fokon a mosógépben, így a kakifolt mindig kijött, a kajafoltok, pl. sárgarépa, na az egy más tészta, ott ha más mód nincs, itt a nyár, nappal szembe ki kell rakni a szárítóra és a nap kiszívja a foltot.

2013. máj. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pont ezt akartam írni, tedd ki a napra, hogy a foltot süsse, kijön. Én most teregettem.
2013. máj. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak a Vanish szappan szedte ki, azonnal beáztattam utána mosógép. Bevizeztem a ruhát, jól bedörzsöltem szappannal, fél órát úgy hagytam utána mostam.
2013. máj. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a mosószódás beáztatás segít. Ha nagyon "durva" a helyzet, akkor kicsit átdörzsölöm a vízben. Utána 40 fokon is kijön a sárgaság.
2013. máj. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A titok.Én úgy csinálom,hogy van egy kis fehér pici vödröm abba rakok jó forró vízet+mosószert és kaparok vagy vágok bele házi szappant.De mielőtt vödörbe rakom jól be dörzsölöm a foltot.És így hagyom ázni 2-3-napig.És a ruháink makulátlanok.Üdv:3-gyerköcös anya
2013. máj. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A titok? Ha folt keletkezik, rögtön kell cselekedni. Ha a foltot (bármilyet) rögtön beáztatsz és szappannal (akármilyennel) kicsit megdörzsölöd, sokkal könnyebb dolgod lesz. De ha csak behajítod a szennyesbe és hagyod beszáradni, akkor már semmivel se fog kijönni.
2013. máj. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én az Ariel folttisztítóból kenek rá egy picit, úgy dobom be a gépbe. Makulátlanul kiszedi, dörzsölgetni sem kell. De állítólag a Vanish szappan is ugyanilyen jó.
2013. máj. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek,azt hiszem az AZONNAL szónál rontottam el eddig.Aztán még próbálom amiket írtatok,de valószínűleg a megoldás a rögtön cselekvés lesz. A háziszappan az mi? Nekem nagyim féle hamulúgos mosószappanom van,az?
2013. máj. 2. 03:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!