Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Strandra készülünk kislányunkk...

Strandra készülünk kislányunkkal. Úszópelust vagy fürdőruhát (kis bugyit) szerezzünk be?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert olvastam, hogy az úszópelus átengedi a pisit, csak a kakát fogja meg, de mi van, ha hígabb a dolog? Ha nincs benne nedvszívó betét, akkor egy esetleges hígabb kakát is átenged? Mert akkor nem adok ki érte 2500 Ft-ot, csak veszek egy kis fürdőbugyit neki.

2013. máj. 1. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kislányod? Én tavaly strandra vittem az akkor 8 hónapos kisfiamat. Úszópelust adtam rá, amikor mentünk a vízbe, és rendes pelenkát, ha kijöttünk. De a kakálást úgyis észreveszed...
2013. máj. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
8 hós a cseppem, de olyan alattomosan tud kakálni a cseppem néha, hogy már csak a szagát érzem :)
2013. máj. 1. 19:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Hiába sajnálod rá a pénzt normális helyen nem mehet úszópeleka nélkül a medencébe.
2013. máj. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy hígabb kaka benne marad. Tapasztalat. Csak a pisit engedi át.Sok helyen nem engedik a babákat úszópelus nélkül.Amikor mi voltunk strandon, egy családot elküldtek, mert csak fürdőbugyi volt a pár hónapos kislányon.
2013. máj. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!