Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt olyan érzésetek a szülés...

Volt olyan érzésetek a szülés után mintha a tampon ki akarna esni?

Figyelt kérdés

4 hónapja szültem, elég kényelmetlen.

Nem szeretnék betétezni, nem túl jó ebben a melegben. :(

Mekkorát vegyek?



2013. máj. 1. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
én sokáig super pluszt vettem most 1 évése a fiam,de az 1-2 napban még azt használok most már csak azért,mert erős a vérzés.....
2013. máj. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a legnagyobb méretű tampont.Ha azzal is ez a probléma,akkor nincs más,mint a betét.Ilyen melegben gyakrabban kell cserélni,ennyi az egész.
2013. máj. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is így éreztem de aztán elmúlt. Kb a második menzesznél már jó volt, szülés után fél évvel. Én normált használtam.
2013. máj. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nagyon úgy tűnik, hogy betétezni fogok, mert nagyon rossz érzés. :(

nem erőltetem egy darabig.

2013. máj. 1. 21:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Én szintén 4 hónapja szültem.

Már szülés után 8 héttel megjött.Akkor még betéteztem. Azóta is rendszeresen megjön,de utálom a betétet.

Tegnap jött meg ismét,és elhatároztam,hogy megpróbálom a tampont.Normált tettem fel,de kicsinek bizonyult.Vettem supert és azzal már nincs gond! :)

Szerintem te is próbáld ki azt!

2013. máj. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!