Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden négy hónapos baba...

Minden négy hónapos baba szeret tévézni?

Figyelt kérdés
Mindegy mit néz csak nézhesse.
2013. máj. 1. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
En 5 honapos kisfiam sose nezett meg tvt es nem is tervezem egy ideig, hogy engedjem neki. Szerintem meg nem eleg erett az idegrendszere hozza.
2013. máj. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%

Ha rászoktatod akk. igen. Nálunk is mindig megy a tv, de nem engedem h nézze.

Remélem h nem hagyod :S

2013. máj. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Persze a vibráló fény, az állandóan váltakozó képek "szuper-érdekesek", csak épp nem babáknak valók!

Pontosan az idegrendszeri éretlenség miatt nem ajánlják.

Ez nem jelenti azt, hogy pár perce ne nézhetne oda, de nem szabad, hogy hagyd őt már most órákig tévézni!

2013. máj. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az én babám igaz,nem 4 hanem 7 hónapos,de ő csak a reklámot nézi. Egész nap megy a tv,hogy ne a csöndben üljünk,de általában mindig úgy játszottunk,hogy ne lássa a tv-t. de egy hete kezdte el azt,hogy ha reklám megy,akkor addig forgolódik,kitekeri magát,hogy lássa.amint vége van,nem érdekli. annak idején a tesóm is ezt csinálta,csak a reklámot nézte,kb 7-8 hónaposan. Amikor 4 hós volt a lányom nem érdekelte a tv egyáltalán.
2013. máj. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kapcsold ki, ha zavar.

Persze, hogy arra néz, mert világít és hangos.

2013. máj. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Dehogy hangos. A lámpa is világít.
2013. máj. 1. 21:46
 7/11 anonim ***** válasza:
Enyém 3 hós múlt és van, hogy ha úgy van letéve, hogy rálát a tévére, akkor rábambul. Főleg ha a nagytesó mesét néz, mivel az sokkal színesebb. És tényleg nem lenne szabad nekik. Legalábbis nem hosszabb ideig.
2013. máj. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

igen!

és nem örülök, nem is nagyon engedjük.

2013. máj. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Persze, hogy szeretik nézni.

De én sem hagytam neki, pedig nagy tv-s vagyok...no, de a kólát is szeretem, mégsem adok a babának. :)

Ami nem való neki, az nem való neki. Pont. Hiába szeretné. Neked kell a kontrollnak lenni, ezért vagy ott, nem azért, hogy a tv elé ültess egy 4 hónapost.

Bocs.

2013. máj. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk háttérzajnak sokat megy a TV, de 1 éves kislányomat nem köti le,max 1-2 pillantás és hátat is fordít neki, mert nem érdekli.
2013. máj. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!