Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar visszafordulni?...

Miért nem akar visszafordulni? Elfelejtette?

Figyelt kérdés
Kisfiam féléves, 4 hónaposan, hasáról a hátára fordult.Most néhány napja, 2 másodperc alatt hasra fordul és nem hajlandó visszafordulni csak hisztizik, visszafordítom, mire elfordulok megint hason van, megint hiszti.... Ez megy napok óta. Elfelejtett visszafordulni???
2013. máj. 2. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
szeritnem inkább csak türelmetlen vagy lusta hozzá. Túl angy erőfeszítés és egyszerübb elkezdeni sírni. Gyakran fel tudják magukat hergelni hamar a babák ilyeneken.
2013. máj. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem amikor hátról hasra fordult 1 hétig ezt csináltam, hiszti majd vissza majd megint... Aztán megszeretett hason lenni és azóta órákat elvan nézelődik. Szerintem neki is kell idő. Addig marad a fordítgatás :).
2013. máj. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

És miért is kellene neki a hátán lenni? Csak azért, mert te azt akarod? A hátán fekve a büdös életben nem fog elindulni kúszni, mászni, ülni, felállni, felfedezni, úgyhogy felteszem ,azért fordul hasra, mert érdeklődik, felfedezné a környezetét. Hagyd rá, ha fordítgatod, nem biztos, hogy jót teszel vele!

Különben nem felejtette el, csak valószínűleg mást kezd el tanulni!

2013. máj. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hidd el Kedves utolsó, én nagyon szívesen ráhagynám, sőt már próbáltam is, de annak az lett a vége, hogy hányásig ordított, szó szerint orrán száján jött, és utána fél óráig nem lehetett megnyugtatni. Egyébként én se azt várom, hogy örökké a hátán fekve nézelődjön, csak kíváncsi vagyok mennyi idő alatt jön rá hogy tud visszafordulni.

A másik meg, hogy nem igazán értem, miért kell bunkón válaszolni.

2013. máj. 2. 11:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem akar ő visszafordulni csak már kúszni szeretne vagy vmi más mozgást és azért dühös mert még nem sikerül neki.
2013. máj. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én körbe rakom játékokkal ha sehogy sem jó felveszem megyek vele két kört aztán megint lerakom hasra. Akkor egy darabig elrágcsálja vmelyik játékát.
2013. máj. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!