Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fél éves korra általában...

Fél éves korra általában ülnek már a babák? Kinek hány hónaposan ült?

Figyelt kérdés
5 hónapot töltötte be a kisfiam.Erőlködik néha az üléssel,nem ültetem egyáltalán csak kiváncsi vagyok mikortól ülnek.Már várom :-) köszi
2013. máj. 2. 09:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az enyém 7 hónaposan ült meg stabilan.
2013. máj. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon változó.Ma nyolc hónapos,és még nem ül.Már nagyon várom,hogy mikor fog :),de én sem erőltetem.
2013. máj. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Általában nem ülnek fel a félévesek maguktól. A kislányunk 9 hónapos lesz és még nem ül fel magától.
2013. máj. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Jégtánc ***** válasza:
9 hónapos kora után pár nappal ült stabilan magától
2013. máj. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is már hamar erőlködött pl. a pihenőszékben, ott fel is ült, vagy a babakocsiban, de igazából már 8 hónapos elmúlt amikor magától fel tudott ülni úgy, hogy nem valamin felhúzta magát.
2013. máj. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez szerintem nagyon változó, azt hiszem valami olyasmit olvastam, hogy 9-10 hónapos korra kell egyedül felülni!

Egyébként a lányom, 6 hónaposan kezdett mászni, és kb. két hét múlva egyedül fel is ült mászásból!

2013. máj. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

5 hónaposan ült már magától valahogy felszenvedte magát és támaszkodott...

Nővéremnél a pici légzés leállással született őt ballonnal kellett lélegeztetni, izomfejlődése lassú volt és 10 hónaposan ült fel és másfél mikor tipegni kezdett..

Sógornőméknél a kicsi most 7 hónaposan ült fel

2013. máj. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak körülöttem sok kisbaba van akik 6 hónaposan láttam hogy már ülnek,aztán az anyja most mondta hogy 8 hónaposan ült fel magától.Akkor azok hogy ültek?Letették és úgy maradtak ülve a babák?Ez nem árt?
2013. máj. 2. 10:14
 9/12 anonim ***** válasza:
A fiam 6 honapos múlt és nem ül magától,nem is próbalkozik még de kutyazni elkezdett
2013. máj. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mindkét fiam 7 hónaposan ült meg stabilan.
2013. máj. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!