Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Itt a szopi vége? Valaki volt...

Itt a szopi vége? Valaki volt még így?

Figyelt kérdés
9 hónapos lányom reggel elutasította a cicit, és azóta sem tudtam rávenni, hogy szopizzon. Nagyon durván fogzik szegény, lehet ez az oka? Vagy itt a szopi vége? :(
2013. máj. 2. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 8 hós fiam csinálta ugyanezt. 3 napig fejtem a tejet, és cumisüvegből kapta. A 3. napon mondtam, hogy ezt én nem csinálom, ha szopik ok, ha nem akkor ennyi volt. És lám akkor újra elkezdett szopizni. Kitartás. Előbb mindig próbáld megszoptatni, ha nem akarja, csak akkor adj neki üvegből, vagy pohárból.
2013. máj. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, lehet a fogzás miatt, és ne aggódj, nagy valószínűséggel ez "csak" egy szopási sztrájk, amin túl lehet lépni:). Közel sem biztos, hogy vége a szopinak:)!

Olvasd el ezeket a cikkeket, nekem segítettek:

[link]

[link]

2013. máj. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok, megoldódott a dolog, újra visszakaptam a cicifüggő lányomat :D Szerencsére :)Kicsit erőltetni kellett, meg gyakorlatilag óránként próbálkoztam, de a második nap rákapott, azóta nincs gond :) SZép napot mindenkinek.
2013. máj. 13. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!