Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Növekedési ugrás alatt a Ti...

Növekedési ugrás alatt a Ti babátok hogy viselkedett?

Figyelt kérdés
A babánk 6 hetes, és most van nála a növekedési ugrás. Az egy dolog, hogy többet eszik, ez rendben is van, de mintha nyűgösebb is lenne.. Nálatok is ez volt? Eddig szinte minden etetés után elszundikált 1-1,5 órára, most kb. 20 percig bírja, aztán felébred, nyöszörög, sírdogál. Lehet, hogy ez is a növekedési ugrás miatt van?
2013. máj. 2. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez tipikus tünet vagyis tünetek,ne aggódj,vissza fog állni pár nap múlva,csak annyi hogy már többet fog fent lenni valamivel,így majd fel kell ismerned mikor lesz álmos(ilyenkor nyűgösebbek amúgy meg keveset alszanak,vagyis nekem is így volt),ha felmész a kismamablogra,ott sokat olvashatsz erről,én is olvasgattam,és sokat tanultam belőle,az alvásukról,hogy mennyit tudnak ébren lenni,stb...változnak ők is,minden jót!
2013. máj. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2013. máj. 2. 12:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Az Én babám is 6 hetes. Gondolom, mi is elértük a növekedési ugrást.

A baba tegnap délután vígasztalhatatlanul sírt fürdetésig/altatásig, aludni nem volt hajlandó. (Az alvás délutánonként eddig sem nagyon ment neki kb. két hete.) Aztán ma reggelre egyszerűen nem hajlandó cicizni, elfordítja a fejét, sír.. A lefejt tejet elfogadja cumisüvegből, a mennyiséggel nincsen gond. Viszont semmilyen pozícióban nem fogadja el a cicit. Védőnő barátnőm szerint ez teljesen normális, ne essek pánikba, etessem így, de próbálkozzam folyamatosan a szoptatással és hamarosan visszaáll a rend.

A nyűgösség is stimmel, mint a Te babádnál. Az ébredés utáni nézelődés is elmaradt ma, nem kötötte le semmi. :(

Elméletileg pár nap és rendbejön minden baba a növekedési ugrás után.

Úgyhogy kitartás!

2013. máj. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!