Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kizárólag babáknak való...

Kizárólag babáknak való naptejet "szabad" használni, vagy vehetek felnőtteknek való 50 faktorosat? Fél éves a kislányom

Figyelt kérdés
2013. máj. 2. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem használtam külön gyereknaptejet (kb. 3-4 hósan volt szükség rá először), és nem volt semmi gond, szerintem ha megnézed az összetevőlistát egy "felnőtt" 50 faktoroson és egy "gyerek" 50 faktoroson nem igazán lesz különbség.
2013. máj. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

daylong kid's 50es

nagyon jó :)

napallergiás, hófehér bőrű, szeplős vöröshajú fiamnak tök jó volt nem sült le egyszer se a bőre....

2013. máj. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én inkább vettem Dm-ben Alverde bébinaptejet és napkrémet mert abban nincs semmi kémiai összetevő csak természetes anyagot tartalmaz. Az én babám is fél éves és nem szeretném hogy máris kémiai cuccokat kenjek a bőrére.
2013. máj. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztos lehet, de az tény, hogy a felnőttben több adalékanyagot tesznek. Nekem a kisfiam elég érzékeny volt ezekre, így én gyógyszertárban vettem Babet, Vichyt, Biodermat. A Vichy vált meg a legjobban, csak drágák sajnos:(
2013. máj. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet használni, de jobb a külön kicsiknek való! Nincsenek benne kémiai összetevők, felesleges adalékok. DM- eset ajánlom én is
2013. máj. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. máj. 2. 14:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Fél évesnek kimondott babanaptejet használnék. Pl frezydermnek is van babanapteje, én azt szeretem nagyon.
2013. máj. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!