Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 19-20 fokos szobában hogy...

Egy 19-20 fokos szobában hogy öltöztetitek a babátokat? Illetve, ha kimentek sétálni, akkor mit adtok rá? 6 napos a baba.

Figyelt kérdés
2013. máj. 2. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
6 napos?? nem írtad el? 6 napos kisbabát én még nem vinnék ki.. a mi babánk most lesz 6 hetes, és 3 hetesen vittem ki először egy rövid időre.
2013. máj. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Bent egy bodyt és rugit adnék rá, betakarnám pléddel.


Kintre ugyan így vinnéd ki, + még 1 kis sapka ha fúj a szél.


Nyár van, ki lehet vinni 1 hetesen a babát, kint jobb idő van mint bent!

A téli babákat suokták csak 2 hetesen kivinni.

2013. máj. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, 6 napos. Védőnő illetve a gyerekorvos is mondta, hogy nyugodtan kivihetem. :) Csak érdekelt, hogy hogy öltöztessem :)
2013. máj. 2. 14:49
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

a téli babám is kint volt egy hetesen...

nekünk az első hetekben 25fokos szobában volt így a baba! mármint amit előttem írtak.. a rugi, body. Én lehet fűtenék még neki a helyedben, ha ennyi lenne a szobában, nagyon pici még.. kintre meg adnék rá kiskabátot és sapit! ha már 25 fölött van a hőmérséklet, akkor nem kell rá kabát.

2013. máj. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Én vagyok az első kommentelő.. Elnézést, akkor én lettem félretájékoztatva... márciusban szültem, 22-én, és azt mondták, hogy 2 hetes koráig ne nagyon vigyem ki, maximum az ablakot nyissam ki rá. De lehet, hogy az extrém időjárás miatt mondták ezt. Szóval bocsi akkor :)
2013. máj. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már nem aktuális a válaszom, de ha esetleg más kezdő anyuka olvasná, annak (is) leírom, hogy a fokozatosság a legfontosabb, teljesen mindegy, hogy milyen idő van. Először 5 perc ablaknyitás, aztán 10, aztán 1. Ezután 5 perc séta, majd 10, 15, stb. Ami az öltözetet illeti, télen eggyel több réteg mint ami a felnőttön van plusz takaró, sapi, kesztyű, nyáron egy body elég, nyári sapi, és pléd ha fújna a szél vagy hirtelen beborulna. Tavasszal és ősszel fontos a réteges öltözet (meg télen is), hogy ha melege van le tudd venni, ha fázik tudj rá adni egy réteget.
2013. júl. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!