Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Holnap megyünk ballagási...

Holnap megyünk ballagási ebédre egy étterembe! De arra az időre esik a fiam evése is! (főzelék). szerintetek ha elviszem aventos pohárban akkor az éttere, mben felmelegítik nekem mikróban ha megkérem őket?

Figyelt kérdés
2013. máj. 3. 07:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze
2013. máj. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen fel.
2013. máj. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

igen, biztosan megmelegítik!

De ha megcseréled az étkezést és pl. gyümölcsöt kap, akkor melegíteni sem kell.

2013. máj. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Es ha 1x melegítés nélkül kapja is megfogja enni.


Èn mondjuk külföldön élek itt vannak müanyag dobozban menük (otthon a Müllerben lehet kapni ezeket), én mindig ilyet veszek ha útra kelünk (és mi rengeteget megyünk), és mindig étteremmel meleíttetem. Még mikor külföldön nyaraltunk is ezt vittem egy rakattal.

2013. máj. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha úton vagyunk mindig üveges bébikaját viszek. Hiszen az otthon főzött, dobozkában lévő kaja hamar megromlik főleg ebben a melegben, pillanatok alatt elszaporodnak benne a bacik.


Sokszor voltunk már így, vittem az üveges bébiételt, ott felbontottam és üvegestől megmikrózták a pincérek (mikrózható minden bébiétel üvege) és abból bekanalazta a picur. Ez a legegyszerűbb.

2013. máj. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Üveges kajára még1 voks. Mosolyogva odaadod, nem lesz pincér, aki ne vinné el felmelegíteni. De ne sajátot. Azt hogy hűtöd addig?
2013. máj. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
van itthon üveges is4akkor azt viszek!köszi a válaszokat!
2013. máj. 3. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!