Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babátoknak milyen...

8 hónapos babátoknak milyen pudingot, krémtúrót adtatok már?

Figyelt kérdés

Milyen fajtát,márkát vesztek neki?

Gondolok itt például hogy danone,milli,stb..

Epres,őszis,stb

Tapasztalatokat is írhattok.Köszönöm előre is



2013. máj. 3. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Mia krémturóból én mindet adom kivéve a banánost nem mert minden nap eszünk banánt aztán ne mindig azt érezze, h a hamarabra jön ki az uzsi akkor a krémturó után kap egy Danon vaniliás vagy csokis pudingott vagy a könnyü és finom joghurtot.
2013. máj. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milli meg danone krémtúró, de van, hogy inkább csinálok itthon azt is nagyon imádja. Joghurtból az activiát adom neki, mert az jó kémes és azt keverem gyümölccsel, no meg a Lidlis Pilos joghurt is nagyon jó sűrű krémes.
2013. máj. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kapott még tejterméket, én sem fogyasztok ilyesmit.

Gesztenyelisztből főzök neki pudingot, neten rendelem, elég drágának tűnik, fél kg 1700, de rengeteg ideig elég, és a joghurthoz képest töredéke az ára.

2-3 evőkanál kell 1 liter vízhez, hamar megfő, besűrűsödik, én nem édesítem, robokid vitaminszirupot szoktam tenni hozzá, attól jobb íze is lesz, 1-1,5 decit eszik egyszerre, ha hígabbra sikerül, sinemillel sűrítem, nagyon jó a tápértéke, és teljesen természetes.

Amit egyszerre főzök, 2-3 napig eláll hűtőben, de általában hamarabb megesszük, mert mindenki szereti.

A fagyasztott gesztenyepüréhez képest színtiszta gesztenye, az meg cukor, krumpli, ki tudja mi....

2013. máj. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
folytatás: krémtúró-állag: vizes sinemil pépbe amaránt pehely, esetleg mazsolával. nagyon egészséges, amaránt-pehely pld Dm-ben kapható.
2013. máj. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!