Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Ti 6 hetes babátok hány kiló?

A Ti 6 hetes babátok hány kiló?

Figyelt kérdés
Elsősorban azok válaszát várom, akik vegyesen táplálják anyatejjel és tápszerrel.
2013. máj. 3. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem pont 5kg volt
2013. máj. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor a miénk a maga 4,6 kilójával rendben van? 130-140 miliket eszik, és azt mondják, hogy az rengeteg, vegyek vissza. De teljesen jól érzi magát. Én meg pánikolok, hogy vajon túletetem-e?
2013. máj. 3. 10:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Én most nem tudom fejből, hogy az enyém hány kiló volt! De a 4,6 egyáltalán nem sok, és teljesen rendben van a mennyiség amennyit adsz Neki! Nekem is mondták,hogy húúú....de sok, de ez hülyeség! Ha megkérdezed a védőnődet, akkor ő meg tudja mondani, hogy a babák többsége az első időkben hízik a legtöbbet és utána nyúlnak meg. (ritkán fordítva és később híznak!) Ha egészségesnek látod a babád, eszik, iszik, pisil, kakil, akkor semmi baj nincs!! Teljesen jól csinálod! Ne foglalkozz a sok okoskodóval! :-)
2013. máj. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

JA! Egyébként én tényleg túl etettem egy kicsit az elején és a tünete: nyálkás hasmenés! Illetve a súlyt mindig a születési súlyhoz kell viszonyítani.

Itt van egy reális táblázat:

[link]

2013. máj. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, megnyugodtam!! :) Az a bajom, hogy első baba, nem nagyon tudok mihez viszonyítani, mindenkit meghallgatok, és próbálom úgy csinálni a dolgokat, ahogy "kell", és mégis rám hozzák a frászt... szerencsére a naponta történő méricskélésről már rég leszoktam, mert az kicsinált idegileg. Nyilván a legjobbat szeretném a gyermekemnek, csak nehéz úgy, hogy általában mindenki mást mond. És ezalatt a szakembereket értem... Még a kórházban a szülésznők is más-más infókat adtak a szoptatással kapcsolatban például.. na mindegy :) köszönöm a válaszaitokat!
2013. máj. 4. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!