Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5-ös pelenka jó lehet már?

5-ös pelenka jó lehet már?

Figyelt kérdés
Mikortól használtátok? Kislányom 10 kiló,15 hós,de a 4+-os Dm-es is bevág a combjába és a fenékrészébe is,illetve a Pampers premium care 4-es is,hiába a ráírt súlyhatár.Az 5-ös sokkal nagyobb vagy már használható lehet ilyenkor?Feleslegesen nem vennék egy egész csomaggal,azért érdeklődöm,hátha van vkinek tapasztalata.
2013. máj. 3. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Érdemes nagyobbat venni! Feleslegesen nem költesz, hisz úgyis belenő majd , maximum kis helyet foglal a polcon vagy a szekrényben. Saját tapasztalatom az, hogy pelenka és pelenka közt is rengeteg különbség van, gondolok itt a méretekre. pl. egy 5-ös Pampers hatalmas, míg egy Dada pelus 5-ös mérete nem olyan hosszú. :D


De ha bevág akkor mindenképp válts!!!

2013. máj. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kerria ***** válasza:

Nekünk a 3-4-es között volt ilyen gond. Akor kicsit lazábbra kötöttem a pelust és így nem vágta a combját, így használtam el a maradék 3-mast.


Most 10,74 kg a 17 hónapos kislányom( 83 cm), de jelenleg is 4-es méretűt használunk. Persze nem márkásat, mert az nekünk nagyon drága :S

2013. máj. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom is 10 kg. Rossmann pelusból jó nekünk a 4+-os. De a Happy pelenkából viszont már 5-ös kellett, annak a 4-se már pici, 4+-os nem volt akcióban, de 2 hete olyan jó akció volt, hogy nem volt szívem a Tescoban hagyni, így 5-öst vettünk, mert 4-est nem mertem, teljesen jó rá.

Szoktam még venni Liberot, abból még jó a 4-es, illetve Pennys pelenkát veszek még, abból is jó a 4-es.

Tehát, nekünk a Rossmannosból 4+, Happy 5, Libero, Pampers 4-es.

De ha bevág a combjába a dm 4+-os, akkor vegyél 5-öst, szerintem tuti jó lesz rá.

2013. máj. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a Pampers-t használom éjszakára,próbáltam lazábbra,de akkor meg kifolyt a hátán a pisi :-p Akkor megveszem mindkettőből az 5-öst,a Babylove-os tuti jó lesz,a másikkal meg lesz ami lesz :-))
2013. máj. 3. 11:31
 5/5 anonim ***** válasza:
A zöld Pampersből van 4+-os, ha jól tudom, az is ugyanolyan jó, mint a fehér.
2013. máj. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!