Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » MINDIG lehet tudni, miért sír...

MINDIG lehet tudni, miért sír a kisbaba?

Figyelt kérdés
Nekünk a mostani az első babánk, és eddig mindenki azt mondta, hogy ha sír annak oka van, és ki kell deríteni, hogy mi az. De Ti még sosem jártatok úgy, hogy tényleg szinte fogalmatok sincs, miért sírhat...? Mindig tudjátok, mi az oka, és mindig sikerül megnyugtatni?
2013. máj. 3. 15:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem három gyerekem van. Csomószor volt, hogy fingom nem volt miért sír. Ha ez megnyugtat. :)
2013. máj. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Meg :) mert néha tényleg nem tudok már tippelni sem.. olyan nem lehet, hogy egyszerűen nyűgös, és semmi sem jó neki? :) mert amikor tiszta a pelus, evett, aludt, foglalkoztam vele, megszeretgettem, beszélgettem hozzá, nincs melege, nem fázik, nem szomjas, de még mindig kicsit nyöszörög, akkor nem tudok mire gondolni..
2013. máj. 3. 15:05
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem csak 1 van, de én sem tudtam mindig, hogy miért sír. Ha egészen őszinte akarok lennki, akkor legtöbbször nem tudtam. Nagyon sírós volt, ha minden okot kizártam (fáradság, éhség, stb), akkor is sírt :-(
2013. máj. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az én fiam 11 hónapos lesz, egyáltalán nem sírós, így most már, ha mégis sír, annak nagy eséllyel tudom az okát. DE, amíg kisebb volt bizony jó párszor előfordult, hogy lövésem sem volt miért sír.
2013. máj. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő azt mondta annó, hogy a kisbabák nagyon frontérzékenyek, nagyon fejletlen még az idegrendszerük, ezért előfordul olyan, hogy vígasztalhatatlanul sírnak minden látszólagos ok nélkül.
2013. máj. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sokszor például az időjárás miatt is lehetnek nyűgösek. Ha nagyon szeles az idő, vagy valami front van az teljesen kikészítheti őket. Szerintem aki azt mondja, hogy mindig kitalálja, hogy miért sír, az hazudik.

Off.:


Egyszer pl. a középső lányom volt vagy 2-3 hónapos. Csak szopizott. Nem volt otthon még egy nyamvadt cumi sem, vagy cumisüveg vagy valami. Mert a szopi miatt nem akartam. Nagyon hideg volt és combig érő hó. Egész délelőtt bömbölt. Teljesen kész voltam. Már mindent csináltam amit ki tudtam találni. De ő csak bőgött. Szóltam a férjemnek, hogy azonnal menjen vegyen egy cumit és hozza haza. Persze mire hazaért már abbahagyta a sírást és soha nem is kellett neki a cumi.

2013. máj. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
3-4 órát sírt délelőttönként ha a fejünk tetejére álltunk, akkor is. Fogalmunk nem volt mi a baja. Elmúlt. Egészséges, kiegyensúlyozott 2 és fél éves.
2013. máj. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy gyerekünk van, 9 hós. Szerintem is oka van, de sajnos mi sem tudjuk sokszor, mi baja. Rájöttünk, hogy alapon egy érzékeny baba, sokat van kézben, nagyon bújós:) Mindig megpróbálom megnyugtatni, ha másképp nem, sétálgatok vele a kezemben, mindent kipróbálok, míg meg nem nyugszik.
2013. máj. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

de jó,h. nem csak mi vagyunk így... ;)

egy hós baba szülei

2013. máj. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen sírás. Ha telitorokból üvöltés, az biztos h valamilyen fájdalom, szerencsére ritkán fordul elő, de azt nehéz összetéveszteni bármi mással. A nyifi-nyafi nyügi az nem igazi sírás, és ha tiszta a pelus, nem anyahiány, nem fáradtság, nem éhség, hanem ilyen értelmetlen huza-vona, akkor a frontra fogom...
2013. máj. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!