Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyós vagy anyukátok látja...

Anyós vagy anyukátok látja gyakrabban a babát?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran?Miért alakult így?
2013. máj. 3. 20:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
73%
Anyukám heti 2-3X jön hozzánk, anyós akkor látja, ha mi megyünk, pedig nekik kocsi is van, és 20 percre laknak tőlünk, anyukám meg Bkv-val utazik jó esetben 1 órát!
2013. máj. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Anya hétvégente, anyósom még sosem látta sajnos.

5 hónapos a lányom, a szüleim tőlünk 10 percre laknak, anyósom pedig több, mint 100km-re és nincs pénze se neki, se nekünk elutazni látogatóba.

2013. máj. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Kettes:

Ha olyan közel laknak anyukádék,miért nem látják gyakrabban a kicsit?

(Ne vedd támadásnak,kérdezem.)

2013. máj. 3. 20:32
 4/28 anonim ***** válasza:

Egy városban lakunk anyuékkal és anyósomékkal is. Anyukámékhoz többször megyek egy héten, 3-4- szer, van,hogy vasánap is ott ebédelünk.

Anyósoméknál általában minden héten hétvégén, általában szombaton ott van egy napot, reggel visszük, estefelé hozzuk meg van hogy egyszer egy héten pár percre beugrunk hozzájuk. Hogy ki látja többet ,nem tudom,szerintem kb. ugyanannyi.

2013. máj. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Anyósom. Anyukámat én is csak akkor látom,ha véletlen összefutok vele az utcán. Konkrétan 6 éve nem tartjuk a kapcsolatot. Tudja,hogy van egy unokája,amikor először látta (egy véletlen találkozás alkalmával),könnybe lábadt a szeme. Viszont úgy látszik,ez is kevés neki,hogy lépjen... Nem tudok mit csinálni,ez egy hosszú történet,amit most nem regélnék el. Annyit így a végére,hogy nekem anyósommal nagyon jó a kapcsolatom,anyám helyett anyám,szeretem,őszintén.
2013. máj. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
* ja és kb havonta egyszer látja,de skypeon szoktunk beszélni 3-4 naponta.
2013. máj. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Minden hétvégén hazamegyünk a nagyszülőkhöz (egy városban laknak), délelőtt anyuéknál délután anyósoméknál vagyunk. Ezen kívül, ha épp erre járnak akkor bejönnek, de ez ritkán van, mert mindenki non stop dolgozik, ezért marad nekünk a hétvége. Kéthetente a dédiékhez (férjem nagyszüleihez) is elmegyünk.
2013. máj. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok.


Írtam, hogy anyáék hétvégente látják az unokájuk, ez neked nem gyakori??

hétközben dolgoznak és én sem igénylem, hogy minden nap együtt legyünk, szerintem heti 1-2 alkalom (a hétvégék) bőven elég.

Ezért nem értem a kérdésed.

2013. máj. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
anya hetente 3-4szer is.anyósom eddig 3szor látta minden alkalommal ő jött mert a férjemmel való kapcsolatom elején úgy bánt velem mint egy ronggyal minden ok nélkül nem is ismert még,meg voltak olyan kijelentései h nem igazán örül h gyerek lesz meg sok hasonló...már bánja szeretné többet látni de én biztos nem viszem oda.ide eljöhet a férjem anyja nem dobhatom ki,és tisztelettel beszélek vele de a távolságot megtartom "barinők" sose leszünk...és nekem ez így jó is.
2013. máj. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
ja és 13 hónapos a fiam :)))
2013. máj. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!