Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek nincs autója hogyan...

Akinek nincs autója hogyan vitte haza a babát a kórházból? Babakocsi, babahordozó vagy esetleg mózeskosár?

Figyelt kérdés

Én a babakocsin gondolkodok nagyon mivel nem lakunk túl messze a kórháztól de közel sem, az lenne szerintem a legpraktikusabb.

Válaszaitokat és ötleteiteket szívesen fogadom.


2013. máj. 3. 21:09
1 2
 1/13 Kerria ***** válasza:
100%

Mi messze lakunk, így mi kocsival.


Ismerősömék babakocsiba, mózeskosár (rész), pólya, takaró és úgy volt benn a baba (december eleje volt; nem hideg, de hűvös idő)


Mikorra vagy kiírva? Mert ugye az sem mindegy.

Milyen messze laksz? Kell-e utazni valami közlekedési eszközzel?

2013. máj. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Taxival, vagy hordozókendőben. De babakocsival is nyugodtan vihetitek ahogy kényelmesnek gondoljátok.Vagy megkérnék egy ismerőst akinek van kocsija, hogy vigyen haza.
2013. máj. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nyár közepére vagyok kiírva és kb 5 troli megállóra van a kórház + 10 max 15 perc séta úgy hogy tényleg közel szinte a troli ajtótól ajtóig visz.
2013. máj. 3. 21:18
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha alacsony padlós a busz akkor nem gond a babakocsi, ha viszont régi buszok járnak akkor, a hordozót mondanám.
2013. máj. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha végig gyalog mennél azt mondanám babakocsi. Így viszont én a taxit javaslom. Újszülött babával nem szállnék fel tömegközlekedési eszközre.
2013. máj. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Újszülöttet én sem tennék ki semmi szín alatt bkv-val való utaztatásnak, ezért taxi.
2013. máj. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
nincs egy ismerős, rokon, szomszéd, bárki aki haza tudna titeket vinni kocsival???? Szeritnem egy újszülöttet nem is engedné az rovos hogy felvidd a BKV-ra. Vagy egyszer az életben talán beleférhetne egy taxi út. Főleg ah nem laktok messze, könyörgöm hivjatok már egy taxit. Neked sem tenne túl jót szülés után a BKV-zás.
2013. máj. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
taxi+autosules. Mi igy jottunk, messze lakunk, de ha 10 percre laktunk volna, akkor is taxi (masnap jottem haza, nem igazan tudtam setafikalni par lepesnel tobbet) Lehet, hogy az a 10 perces seta megerolteto lenne, egyebkent nem hiszem, hogy jo otlet lenne tomegkozlekedesi eszkozon nyomorogni egy ujszulott babaval (bacik, budos, fulledt levego....)
2013. máj. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj, taxi. Még ha rövid a távolság, akkor is. Babahordó + taxi. Ne sajnáljátok rá a pénzt! A BKV nagyon rossz ötlet, a gyereknek még nincs kifejlődött immunrendszere! Ne tedd tönkre a gyereked rögtön az első héten!
2013. máj. 4. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nekünk sincs autónk,egy baráttól kaptunk kölcsön autót a haza útra. tényleg ne tömegközlekedjetek!
2013. máj. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!